Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek leszbikusként...

Hogyan öltözzek leszbikusként elegánsan?

Figyelt kérdés
Komplett szettre vagyok kiváncsi. Folyton bajban vagyok céges rendezvényeket illetve esküvőt illetően. Igazából semmi elegáns öltözékem nincs ingen kívül. Nem szeretnék kosztümbe vagy szoknyába öltözni. Ti mit húztok magatokra ilyen eseményeken? Hol vásároljak, nézelödjek?

márc. 17. 09:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 StevenUp ***** válasza:
53%
Miért fontos az hogy elegáns öltözetben is tudja mindenki, hogy leszbikus vagy..?
márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

2: sztem nem fontos neki

Elegánsan akar öltözni, de nem női ruhába (szoknya), ennyi.

márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 StevenUp ***** válasza:
39%

ma 09:50

Akkor ott a nadrágkosztüm és kész. De akkor ez rossz kategoria. Hiszen az stílus és divat... de itt leszbikusként hivatkozik a kérdésre, tehát neki ez fontos, hogy tudják, és lehessen valamin megsértődni

márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

Nem rossza a kategória.

Sajnos a moderátorok is mániákusan pakolgatnak át mindent másfele, pedig az ember nem véletlen teszi ide.

A divat kategóriába (vagy akármelyik másban) a nagy számok törvénye alapján elég kevés esélye van, hogy leszbikus szemmel fog válaszolni valaki, itt meg kézenfekvő. Ezért írta ide.

márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező. Egy egyszerű, és kézenfekvő ötlet, ami működik.

Beírod a googleba a következő kulcsszavakat, és kényed kedvedre tudsz ötleteket meríteni.

Lesbian business casua, vagy ugyanez, csak business helyett épp ahova szándékozol menni, például esküvő/wedding, ha sportolni, vagy kirándulni, szabadidős program akkor /outfit. Hidd el működik. De ezeket magyar nyelven is be írhatod.


A leszbikusság az már szexuális beállítottság, ergo szexualitás, és csak utána divat, öltözködés.

márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Ha maszkulin leszbi vagy akkor hozza van szokva mindenki hogy úgy is oltozkodsz
márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Mehetnék szivárványosba :D de nem az a célom, hogy rám legyen írva, hogy meleg vagyok, hanem az, hogy komfortosan tudjam magam érezni.


<3 3. És 5. Köszönöm! <3

márc. 17. 17:24
 9/21 anonim ***** válasza:
31%

Én sem értem miért kell hangsúlyozni a suexualitasodat. Sok nő nem szereti a szoknyát. Ha nem suereted a szoknyát (ami nem egyenlő a leszbikussággal) akkor írd azt. Ha azt írod hogy a kosztüm nem kell, akkor adrágkosztüm se jöhet szóba,tehát az 1-es válsza se jó. Pedig valamit fel kell venni. És ha nem szoknya és szett, akkor csak a nadragkosztüm jöhet szóba.

5. Igen, rossz kategória. Mert ha abbol indulok ki hogy a leszbikusság nincs rá irva senkire, akkor nincs olyan hogy leszbikus ruha.

márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
41%

Ő posztol magáról ilyesmi outfiteket, ha gondolod böngéssz köztük :)


[link]

márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!