Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyiben más az ízlésed nõk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben más az ízlésed nõk terén leszbikusként mint amit a heteró pasiktól hallasz?

Figyelt kérdés

Igaz az, amit sokan mondanak, hogy aki heteró csajként egy jó 3as lenne, leszbikus szemmel, más szempontok szerint simán 7-8 is?


Ti hogy érzitek, mit tapasztaltok?



Vagy egyáltalán érdekel mi a heteró szépségideál?



Vagy ép az ellentétje, nem nagyon van leszbikus/queer közösség körülötted, így kb a heteró lányokhoz vagy szokva?



Ilyen dologok, mint pl láb szõr, piercingek, egyedibb diy frizurák, erõsebb arcvonások, tetoválások, rövid haj, eres kezek pl, mennyire jönnek be? Vagy pl hiperfeminin stílus? egyedibb öltözködés, túl sok gyûrû, flanel ingek, stb



#zsáner #aesthetic #szexuális preferencia #leszbikus szépségideál
2023. nov. 5. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sima, hétköznapi nők jönnek be. Semmi ilyen általad felsorol, férfiasabb vonás nem tetszik. Viszont a férfiaknak bejövő, eltúlzott nők sem. Azaz a kurvás, kislányos, stb. Leginkább a sportos vonal, de természetes szintig.
2023. nov. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A csajos csajok jonnek be. Az extrém viselet nem.

Szeretem a hetkoznapi oltozeket, farmer, polo, sport cipő, egy ket tetko, rovidebb haj is bele fér. Sportos, szalkas izmos test sem kizáró ok, de ne essunk át a ló túloldalára.

2023. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kimondottan pláza cica kategóriájú lányok nem jönnek be, az egyszerű, sportos megjelenést kedvelem. Tetszik a rövidebb haj is, és a kisportolt női test. Flanel ingre felkapom a fejem. :D smink is belefér, ha nem eltúlzott.
2023. nov. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak heteró férfi barátaim, de náluk is az van, hogy változó milyen nőket preferálnak. Talán az elmondható, hogy akiket ismerek, nekik jobban bejön a klasszik sminkellt, arcra nagyon feminin, testalkatra alacsonyabb, kerekded formájú nők. Az ilyen lányokra szerintem jobban odafigyelnek. Míg én inkább felkapom a fejem a természetesebb, uniszexebb, sportosabb stílusú, akár kisebb mellű nőkre is. Én szépnek találom azokat a nőket is, akik mondhatni inkább a "helyes" kategóriába esnek. Lehet ez a pontozási különbség ebben rejlik. Lehet a helyes nők már többnyire nem olyan érdekesek a legtöbb férfinek. De ez csak tipp. Mindenkinek más és más jön be. Több tényezője van azért annak, ki tetszik meg és kibe szeretünk bele.

Igazából már úgy vagyok vele, hogy nem tulajdonítok nagy jelentőséget annak, ki milyen stílusban, kiegészítőkben van. Ezeken túllátva az olyan személyiségű nőket preferálom, akikkel valami kölcsönös dinamika tud létrejönni. A hétköznapi életben és a szexben is.

Ezeken is túl látva meg már úgy vagyok vele, csak szeressen és ne bántson. Vagy ha meg is bántjuk egymást, képesek legyünk megbeszélni. Sok volt már a szarságokból és csak egy olyan kapcsolatra vágyok, ahol kölcsönösen szeretetben élek valakivel.

2023. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mű kiegészítők nélküli (szilikon, tetoválás, feltöltés) nők jönnek be. Átlagos vagy sportos alkat. Szerintem a heteroszexuális férfiak döntő hányada is így van ezzel.
2023. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!