Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek leszbikusként...

Hogyan öltözzek leszbikusként elegánsan?

Figyelt kérdés
Komplett szettre vagyok kiváncsi. Folyton bajban vagyok céges rendezvényeket illetve esküvőt illetően. Igazából semmi elegáns öltözékem nincs ingen kívül. Nem szeretnék kosztümbe vagy szoknyába öltözni. Ti mit húztok magatokra ilyen eseményeken? Hol vásároljak, nézelödjek?

márc. 17. 09:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Az első szett minden, csak nem elegáns a tróger felhajtott farmerral meg a trampli edzőcipővel (amúgy ha normális pózban ülne a nő, egyáltalán nem keltene leszbikus benyomást).

A másodikon az egy női kosztüm és blúz, csak felvett hozzá egy nyakkendőt. Egyébként csinos, nagyon elegáns, csak ha ennyire berzenkedsz a (nadrág)kosztüm ellen, akkor nem értem, ez miért másabb.

A harmadikban meg semmi pasis meg ilyesmi nincs, de ha komoly helyre mész (esküvő, színház, opera, vizsga stb), oda nem veszünk fel farmert. Persze egy céges buli más. Egyébként ez sem lesz “maszkulin” attól, hogy a csaj zsebre vágta a kezét.

ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!