Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ferfiaknak kérdés, Kondi...

Ferfiaknak kérdés, Kondi (gym). (?)

Figyelt kérdés

20/F

Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy normális e ha úgy megyek kondiba (gym) hogy nem veszek fel alsónadrágot, így szoktam meg egy és fél éve foci után és azóta nem hordok ha sportolok/edzek, nekem így kényelmesebb, nyilván nem mutogatós nadrágban mert nem az a szándékom. Ti mit gondoltok, vagy nagyon arcátlan dolog?



ápr. 8. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Focin nem hordtatok alsógatyát?

Egyébként ha van rajtad edzőruha, nem fog látszani, ha nincs rajtad alsógatya. Sportboxert felvehetnél, abban ugyanolyan könnyű mozogni. De ha nem magamutogatás a cél, szerintem mindenkinek mindegy, hogy a sportruházatod alatt mit viselsz vagy nem viselsz.

ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia (1/1)

Én nem, többiek igen.

Igen azt értem, csak a dudor miatt gondoltam, haverom miatt jött az a bizonytalanság mivel rá jött h nincsen alattam semmi a "dudor" miatt.

ápr. 8. 20:24
 3/9 anonim válasza:
90%
Egy szál feszülős fecskében menj. Nálunk a kondiban minden srácon csak az van, így szokás.
ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha laza boxer lenne rajtad a nadrág alatt, nagyjából ugyanannyira látszódna a csomag. Egyébként nem igazán törődnek az emberek másokkal. A többség önmagáért megy, hogy a saját céljait elérje. Senki nem nézi majd a dudorod.
ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben, fecskét nem szeretem, nagyon nyom, de van laza boxerem, úgyhogy lehet azt választom amit a (4/4) emberke írt, hogy ha oltozom akkor ne "pucér" legyek mégse az öltözőben. Koszi szépen srácok.
ápr. 8. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit, sok sikert hozzá!

Egyébként az öltözőben ugyanaz van, mint a teremben. Mások is öltöznek, vetkőznek, zuhanyoznak. Amíg nem öncélú magamutogatásról van szó, senkit nem zavarsz majd. De ha fociztál ebben bizonyára van tapasztalatod.

ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Igen, abszolút egyetértek, csak mégis kérdésre vontam magamat hogy ha a haverom így rá jött akkor más hogyan állhat ilyen szituációhoz, nézeget e, zavarja e, vagy egyáltalán le szar"a, mivel nem szeretnék senkit se kellemetlen szituba hozni, de azt sem szeretném hogy én legyek unkomfort mások miatt.

ápr. 8. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Haverod hogy vette észre? Vele együtt fociztál?

Így világos. Ha ez felmerült, akkor maradjon a boxer. Én a sport boxerre szavazok, mert van belőle kifejezetten kényelmes is (régebben én is azt hittem, hogy nincs) és mozgáshoz ideálisabb.

ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látszik ki semmi, akkor a te dolgod... ha neked így kényelmes, felőlem legyél nyugodtan alsógatya nélkül!
ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!