Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Őszintén: Tetszik ez a férfiak...

Őszintén: Tetszik ez a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Miért művelik ezt magukkal egyes nők? Odáig oké, hogy egészség, meg sportolni ajánlott, de nem túlzás ez egy kicsit?


[link]



2014. jan. 13. 11:16
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Hogy tetszene már? Ez gusztustalan!
2014. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 dirtboy ***** válasza:
100%
a testépítő nők nem azért testépítenek hogy így tetszelegjenek a férfiaknak,és ez fordítva is igaz.
2014. jan. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
én kíváncsiságból megtapogatnám, de csak ha tényleg nő.
2014. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

oké, csak érdekelt :)

de nekik ilyen megfelelési kényszerük van? vagy a nők elnyomása ellen csinálják ezt vajon?

2014. jan. 13. 11:42
 5/35 anonim ***** válasza:
Ez egy sport, ezzel jár. A testépítő férfiak sem tetszenek a nőknek (mármint a verseny szinten lévők), mégis csinálják. Azt is erősen kétlem, hogy a súlyemelő nők, erőemelő nők, kalapácsvető nők, hosszútáv futó csontkollekciók tetszenének bárkinek.
2014. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Azért csinálják mert nekik ez esik jól. Nyilván érdekes elképzelésük van a nőieséégről és az egészségről, de hát mit is lehetne tenni.. ő dolguk.
2014. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 dirtboy ***** válasza:

inkább csak valami fétis szerűség,ez tetszik nekik,gondolj a ghot csajokra meg az agyon tetovált lányokra. azok sem szépek csak nem tűnik annyira fel de pl egy testépítő nő ha abba hagyja utána leépül és ismét lehet csinos de egy agyon tetovált lányt már csak meg nyúzni lehet.

arról nem is beszélve hogy akik ilyen módon csúnyítják el magukat semmi haszon nem származik még mondjuk egy testépítő nő karriert építhet rá és megélhet belőle.

2014. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Jó téma, mi történik a nőkkel? Góth meg egyéb.. tényleg csak nyúzásra jók? Mit csinálnak ezek magukkal? :(


Vagy a világ mit csinál ezekkel a szerencsétlenekkel..

2014. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Én voltam az első, és írtam hogy ez gusztustalan.

De szerintem az ilyen különcök, mint a női testépítők, az agyontetovált punkok vagy mit tudom én kik, nem is akarnak minden férfinak tetszeni.

Elvannak a saját kis közegükben, a saját kis szubkultúrájukban és ott keresnek párt is maguknak.

Ha elmész valami koncertre simán láthatsz negyven-ötvenéves rocker házaspárokat, úgy néz ki a csávó, mint valami jeti, a nő meg mint a halál, biztos hogy normális embereknek nem tetszenek, de egymásnak igen.

2014. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 dirtboy ***** válasza:

a tetőtől talpig tetováltakra értetem a nyúzást.

a gothoknak még van esélyük kilépni belőle és normálisan kinézni bár némelyik az arcára is tetováltat.

2014. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!