Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha nem tangát hord valaki az...

Ha nem tangát hord valaki az miért ciki?

Figyelt kérdés
Konkrét esethez kötném a dolgot. Mentünk szalagavató előtt fotózkodni az osztállyal, lépcsőn kellett felmenni, én mentem elöl barátnőm mögöttem. A ballagós kosztüm volt rajtunk. Nadrágkosztüm, elég szűk szabású nadrággal, olyan fenékre tapadóssal. És ahogy felértünk az emeletre barátnőm mellém ért és félhangosan megjegyezte, hogy "Adok már neked egy tangát" én meg égtem, igaz csak lányok voltak hallótávolságon belül, meg senki nem szólt semmit, de olyan rosszul esett. Direkt lapos varrású bugyit vettem fel, hogy ne látszódjon annyira, de könyörgöm egy feszülős naciban, pláne lépcsőn picit áttetszik a körvonala a bugyinak. De ez miért gáz? Nem kigyűrődik belőle a hájam vagy ilyenek. Annyira rosszul esett ez a megjegyzés. Meg nem értem miért gáz az ha valaki nem tangát hord?
2011. jan. 19. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Nem gáz.

A normális fickóknak sem az jön be elsősorban...

meg azért ritka a kényelmes tanga. Persze ami nyúlik mindenfele, az kényelmes, meg néha direkt jó pár célra... de nem a bugyivonalak kiváltására.

2011. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ja, amúgy ha néha tangát veszek fel, mert passzentos a ruha...

Akkor úgy érzem, hog azt hiszik nincs rajtam bugyi. És sokkal jobban érzem magam, ha kilátszik a hagyományos bugyi vonala, bizonyításul. :D

2011. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, ne foglalkozz azzal a kiscsajjal. Szerintem a tanga az csak randibugyinak való, mindennapos hordásnál hosszútávon az is megbosszulja magát, kikezdheti az arra érzékeny lánynak a "műszerét" és nem feltétlenül azonnal lép fel a negatív hatása.

25/F

2011. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért nem hordok én se tangát, mert nem kényelmes, elhiszem h van akinek igen, nekem nem. Csak olyan lefikázóan mondta, hogy rosszul esett.
2011. jan. 19. 22:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

én mindig tangát hordok, és nem kényelmetlen, észre sem veszem, hogy rajtam van. de soha nem szólnék le senkit azért, mert bugyi van rajta!!! hát még ilyet, komolyan mondom:S:S ne törődj vele, idióta majom aki leszól ezért.

sőt egyébként is rengeteg gyönyörű szép bugyi is van, ami simán kenterbe veri a tangákat, és venni is fogok én is!


22L

2011. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban igaza van, hogy elég kiábrándító egy feszülős kosztümnadrágnál a kidomborodó bugyikörvonal. Hétköznapi helyzetben viszont egyáltalán nem ciki, bár sosem volt rajtam tanga, nem hiszem hogy kényelmes viselet.

20F

2011. jan. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én is tangát hordok.de nem hordanék le azért valakit mert nem tangát hord.és én is úgy gondolom hogy vannak szép fél tangák.meg egész bugyik
2011. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elhiszem, h nem szeretsz tangát hordani, én sem, de ha tudom, h átlátszana a bugyim körvonala, akkor mindig tangát veszek fel. Már csak azért is, mert sokkal esztétikusabb. Hidd el, azt a pár alkalmat ki lehet bírni.
2011. jan. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Úristen, nem tudtok szöveget értelmezni? Normál esetben nem látszott át neki, csak lépcsőzés közben ugyebár feszül a nadrág még jobban.

Amúgy kérdező, egyáltalán nem ciki. A legtöbb srác, akit ismerek, egyenesen a franciára esküszik, vagy a normál bugyira (tényleg vannak nagyon szépek) esetleg a féltangára, mert úgy vannak vele, hogy ha mindent kitesz valaki az nem szexi, a sejtetés viszont annál inkább:)

Egyébként a tanga tényleg nem kényelmes, bár nekem is van pár, de csak pl. fehér szoknya/nadrág alá veszek azt, mivel elég egészségtelen (fertőzések), és engem abszolút zavar, hogy egy pánt van a s*eggemben...:D Ami meg még ennél is jobban zavar, hogyha úgy néz ki egy ruha rajtam, mintha meztelen lennék alatta :S Bár engem ez más embereken is nagyon zavar, pl. vékony anyagú szoknya+tanga, leggings, rövidfelső+tanga, brrrrrrrr.... nem vagyok én kíváncsi senkinek a csupasz popsijára :D

Lényeg a lényeg, nyugodtan megmondhatod a leányzónak, hogyha te nem szeretnél altáji fertőzéseket kapni és egyébként sem érzed kényelmesnek a tangát, az nem az ő dolga.

2011. jan. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

7-8 év alatt én miért nem kaptam el fertőzést és miért nem kezdte ki semmimet a tanga?

csak hogy mindenki szidja itt össze vissza, a fertőzések miatt főként. megfelelő méret+higiénia és kész.


amúgy nem nem mondom hogy ciki a rendes bugyi, de csak addig, amíg nem vág be, és úgy is látszik, a kibuggyanó hájjal együtt. a barátnőd hülye, és köcsög.

2011. jan. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!