Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha nem tangát hord valaki az...

Ha nem tangát hord valaki az miért ciki?

Figyelt kérdés
Konkrét esethez kötném a dolgot. Mentünk szalagavató előtt fotózkodni az osztállyal, lépcsőn kellett felmenni, én mentem elöl barátnőm mögöttem. A ballagós kosztüm volt rajtunk. Nadrágkosztüm, elég szűk szabású nadrággal, olyan fenékre tapadóssal. És ahogy felértünk az emeletre barátnőm mellém ért és félhangosan megjegyezte, hogy "Adok már neked egy tangát" én meg égtem, igaz csak lányok voltak hallótávolságon belül, meg senki nem szólt semmit, de olyan rosszul esett. Direkt lapos varrású bugyit vettem fel, hogy ne látszódjon annyira, de könyörgöm egy feszülős naciban, pláne lépcsőn picit áttetszik a körvonala a bugyinak. De ez miért gáz? Nem kigyűrődik belőle a hájam vagy ilyenek. Annyira rosszul esett ez a megjegyzés. Meg nem értem miért gáz az ha valaki nem tangát hord?
2011. jan. 19. 22:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem látszott alapból, csak a lépcsőn mikor totál ráfeszült.

Arról nem tudtok meggyőzni, hogy a tanga kényelmes, nekem nem az, ezt eltudom dönteni anélkül is, hogy más azt mondaná, hogy kényelmes. Nekem nem az, azt elhiszem, hogy van akinek az, de az nem én vagyok. Nem gondolom, hogy fertőzés forrás lehet, az tényleg csak megfelelő higiénia kérdése.

Amúgy nem hagytam magam, visszaszóltam neki.

2011. jan. 20. 10:20
 12/14 anonim ***** válasza:
azzal semmi baj nincs szerintem ha lépcsőn fölfele látszik. A barátnődnek lehet rossz napja volt. De az szerintem is undorító amikor pl cicanaci van valakin és bevág a bugyi a popsijába :/
2011. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
cicanaciban eleve undorító, ha nem húz valamit a seggére...
2011. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
egyáltalán nem ciki...eddig akárhány barátom volt, mind azt mondta, hogy a francia bugyi sokkal szexibb.....szerintem is csinosabb egy szép csipkés francia bugyi...
2011. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!