Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pánt nélküli ruha alá melltart...

Pánt nélküli ruha alá melltartó. Ez jó?

Figyelt kérdés

Pánt nélküli ruhám lesz, és ma vettem egy ilyet, és olyan furcsa. 75B a méretem, illetve ez volt eddig, de híztam. Azt mondta az eladó, hogy ennek szorosnak kell lennie, és megvettem. De most ahogy felpróbáltam itthon is, huzamosabb ideig viselve alig kapok benne levegőt, meg olyan nehéz bekapcsolni, nagyon feszül, meg leszorítja a cicimet. Szóval nem kényelmes. Azt mondták kicserélik. Vagy ennek feszülnie kell ennyire?


[link]


2011. szept. 13. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
feszülnie kell persze, másképp nem ér semmit, annyi erővel inkább ne is vegyél fel melltartót. habár amit linkeltél azon nem te vagy (?) gondolom, konkrét képről el lehetne dönteni hogy így kell lennie, vagy tényleg kicsi/nagyon bevág
2011. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tinker Bell ***** válasza:
21%

Én azt tanácsolom, hogy ha ekkora melled van, akkor inkább ne is vegyél egyáltalán melltartót a ruha alá.


Nekem is pánt nélküli ruhám volt, 75B-s vagyok én is és nagyon jól éreztem magam melltartó nélkül.


De az biztos, hogy szilikonpántosat még véletlenül se vegyél!

2011. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Feszülnie kell, de nyilván nem annyira, hogy ne kapj benne levegőt. Attól még hogy egy mérettel - akár körméret akár kosárméret- nagyobbat próbálsz lehet az is jól fog tartani. próbálj fel egy c kosarast is, vagy pedig B kosárral, mondjuk egy 80-sat, leget valamelyik kényelmesebb lesz.
2011. szept. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vegyél pánt nélküli melltartót ilyen egyszerű, de a rendes melltartó pántnélküli ruha alá kurv a gáz
2011. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyen melltartókat venni?Én soha nem találok!:(
2011. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

nem így kell kinéznie. én fehérnemű boltban dolgozom, ezen a képen legalább egy kosármérettel kisebb a melltartó, mint a képen látható nő melle. azért (gindolom), hogy nagyobbnak láttassa a mellét, azáltal, hogy összenyomja. ez nem is esztétikus, nem is egészséges.

ez a fazon csak a legalább C kosármérettel rendelkező nők mellét "dobja ki", a kidebb mellű nőknek nem kell ilyen push-up hatást keltenie, mert ennek a melltartónak nem ez a célja.

nyugodtan vegyél egy kosármérettel nagyobbat, ha rajtad is így áll. a melltartónak soha nem szabad szorosnak lennie, bármilyen fazonról is legyen szó.

ha hasonló a gond veled is, mint a képen, akkor kérj egy kosármérettel nagyobbat, vagy próbálj fel egy 85B méretet.

szilikonpántos melltartót semmiképp se vegyél, mert annál gusztustalanabb nincs a világon.

2011. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!