Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó és és pánt nélküli...

Melltartó és és pánt nélküli ruha? Vagy pánt nélküli ruha melltartó nélkül?

Figyelt kérdés

Idén nagyon megtetszettek a pánt nélküli nyári ruhák...

[link]

anyu mindig azzal csesztet hogy ne vegyek fel alá melltartót...de akkor meg olyan érzésem van hogy kiröhögnének miatta.Most akkor vegyek fel alá vagy nem?

Ha igen akkor szilikon pánttal(azt is tudom hogy az már nagyon nem divat)


2011. júl. 7. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

szilikon pántos melltartó

ennyi

2011. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam alá melltartót venni, de mondjuk nincsenek is nagy melleim, tehát nem ugrálnak (nem találok hirtelen jobb szót:)) ott össze-vissza. Tesóm vagy szilikonpántosat vesz fel - ami nekem kifejezetten nem tetszik -, vagy olyan színű melltartót, mint a ruha, és akkor kb meg se lehet mondani, hogy az nem a ruha pántja. Egy barátnőm pedig szinte csak pánt nélküli felsőkben jár, pánt nélküli melltartót hord.

Szóval bármelyik, ahogy te jól érzed magad:)

2011. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ha az ember olyan ruhát hord, ami előnyös neki.

A pánt nélküli rucik azoknak áll jól, akiknek szép, formás a melle.

Sokan azt hiszik, hogy a szilikonpántos melltartó jó megoldás. Nos, ez iszonyat gagyi. Ronda is.

Szóval vafy hordd melltartó nélkül, vagy ne vedd fel azt a ruhát, de röhögtesd ki magad.

(Nyilván csak azok nem röhögnének ki, akik szintén ilyet hordanak, és most azok is fognak itt engem lepontozni..)

2011. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pánt nélküli melltartó?
2011. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan melltartót amit pánt nélkül is lehet hordani. Kínaiban, nem drágább mint a többi, van hozzá pánt is ha mégis kellene. Ha meg leveszed a pántot anélkül is tart :)
2011. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pont ezt akartam írni, hogy vagy levehető pántos melltartó is! vagy kifejezetten pánt nélküli. persze azon is múlik mekkorák a melleid.
2011. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vegyél egy jó pánt nélküüli melltartót, hasznos beruházás.

A pánt nélküli ruhában pont az a poén, hogy szabadok a vállaid.

Plusz pántos dolgokhoz is jól jön, bár ott legalább megbocsátható egy hasonló színű pánt.

Persze ha nincs akkora melled, hogy szükséges legyen melltartót hordanod, akkor ne vegyél fel semmit.

2011. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát a mostani melltartóm 80/B és elég jó tartása van melltartó nélkül is a melleimnek ja és 14 vagyok....

és köszi :)

2011. júl. 7. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!