Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ha divatosan,...

Barbara500 kérdése:

Szerintetek ha divatosan, modernen öltözködöm akor tetszhetek egy fiúnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 20:28
1 2
 11/17 anonim válasza:

Kedves 16.18!

Abszolút nem értek Veled egyet. Ha kicsit jobban belegondolsz, nagyon is igaz az a mondás...

Vagy ha meztelen vagy, megszűnsz létezni? Akkor évek óta ugyanabban a ruhát viseled, nem kockáztatsz?

:)


Ha mélyebben dekoltált felsőd, vagy rövidebb a szoknyád, akkor már más ember vagy, mert többen "figyelnek" Rád?

Szerintem ugyanaz maradtál...az meg, hogy valaki figyel Rád, vagy megnéz, (mert esetleg kipróbálna) azt ne keverjük össze...

Ja és még valami, nyáron volt, hogy fűnyírás után, leizzadva egy foltos trikóban csajoztam be:)


Persze, számít, hogy mit vesz fel az ember, de ha nem önmagadat "adod", nincs meg a kisugárzásod, lehet bármi rajtad...

Ja és nagyon sok lányt látok, aki totálisan nem hozzáillő öltözetet választ...Hogy a barátnőjük, vagy a média hatására tesz így, nem érdekel.


Szóval kapjátok magatok össze csajok, nem az a lényeg, mi van rajtatok, hanem hogy KIK VAGYTOK...

2011. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Más ruhában bizony más ember leszel. Hatással van rád maga a ruha is, meg a környezet reagálása is. Pont.
2011. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

16:18 vagyok!

Teljesen egyetértek az előző válaszolóval! Próbáljátok már ki h mi a külömbség ha felvesztek egy átlagos ruhát és egy divatosabb ruhát! Csak gondoljatok bele..láttok egy lányt egy átlagos ruhában..ránézel és ennyi vagy csak rá se nézel aztán meglátsz egy csajszit egy tök jó ruciban és ha csak a ruhája miatt is de megnézed az egész nőt amit az átlagosnál nem tettél meg..

2011. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
62%
szerintem ha elvegeznel legalabb 4 altalanost, jobban tetszenel a fiuknak.
2011. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

Az én véleményem szerint egy szempontból számít, mi van rajtad. Ha csinosabb vagy, máshogy érzed magad a bőrödben, elhiszed, hogy szép vagy, és a kisugárzásod másokra is jó hatással van. Ha te jól érzed magad, mások is olyannak fognak látni. De ettől még nem fogsz bepasizni, ha az adott fickónak nem te vagy az esete. Van, akinek Te tetszel, és akkor majdnem mindegy, mi van rajtad (persze az ízlésesség, és ápoltság határain belül), és van, akinek akkor sem fogsz tetszeni, mint nő, ha a legújabb, legdivatosabb, legdrágább cucc van rajtad, mert nem vagy az esete. Akár az alakod, akár az arcod, akár a hajad, vagy a viselkedésed miatt, teljesen mindegy. Az egyik embernek tetszünk, a másiknak nem. Ez van.


Annak a srácnak, aki fűnyírózás után izzadt pólóban csajozott be, csak annyit üzennék, hogy sajnos a nők értékelik a dolgozó, férfias férfit, és nem bánják, ha ez meg is látszik rajta. De ne hozd ezt fel példának egy lánynak, mert ő tutira nem fog tetszeni egy pasinak sem, ha melegítőben nyit ajtót, és bűzlik a kajaszagtól, mert éppen vacsorát főz, vagy nagytakarítást végez és épp az ablakból lóg kifelé, miközben pucolja azt. Sajnos egy nőtől elvárják, hogy mindig tipp-topp legyen. De nem lesz, mert ő is ember.

2011. febr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy a külső nem számít. Egy ismeretlen úgyis akkor fog leállni veled, ha a külsőd megnyerte a tetszését. Senkinek nincs a fejére írva a végzettsége, vagy a belső értékei. Csinosan öltözködni lehet olcsón is.

Rám se néz senki, ha szemüvegben vagyok smink nélkül, mackós játszós ruhában, alaktól függetlenül. De ha beteszem a kontaktlencsém, kifestem magam (nem erősen) és csinos ruhában vagyok, érzem magamon a tekinteteket. És ezzel szerintem nincs semmi gond. Növeli az önbizalmat, javítja a közérzetet stb. Ez a belső a legfontosabb szöveg már nagyon unalmas. A kényszerházasságok idején még lehet, hogy megállja a helyét. Ha már itt tartunk, én is örülök neki, ha a partnerem jól néz ki, jól esik ránézni. Ezen kívül a ruha sok mindent elárul az illető személyiségéről, hiszen stílust fejez ki, és így akár pár felesleges körtől is megkímélhetjük magunkat.

2011. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

nem elég tetszeni, meg kell fogni valakivel. attól még hogy csinos vagy, nem biztos hogy téged választ. én pl körül vagyok véve jó csajokkal, meg kb mindig is körül voltam. a legtöbb csinosan öltözködik, ha egy 27 edik is elkezd csinosan öltözködni, baromira nem tűnik fel...


viszont ha valaki mondjuk odajön elbeszélgetünk, vagy csak simán felhívja magára valamivel a figyelmet, akkor máris izgalmasabb. akkor is, ha nem öltözködik túl extrán.

2011. febr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!