Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok olyan üzletet,...

Hol találok olyan üzletet, ahol ilyen stílusú ruhák vannak? Ami nem csak webáruház?!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Alkalmi, koktélruhát szeretnék..



Köszi a segítséget!


2011. máj. 29. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
sex shop, kínai, hastáncbolt
2011. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én a my77-be vettem egy nagyon jó koktélruhát
2011. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jézusom, ezek nem koktélruhák, hanem ocsmány kínai szexshopos förmedvények. Borzasztóan gagyik.

Kínai, piac, szexshop, ázsia center, stb. tele vannak ilyenekkel!

2011. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Westendben vagy egy két alkalmis bolt
2011. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a Westend legalsó szintjén középtájon van egy bolt, amiben ilyesmi ruhák vannak - nem emlékszem a nevére

kimondottan alkalmi ruhabolt is van ott (az első vagy második emeleten a mozgólépcsőnél), de az más stílusú

2011. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A 2., 4., 5., válaszolónak köszönöm szépen!


A 3-nak csak annyit, hogy a 19. és 27. oldalon van olyan ruha, amit láttam kifejezetten alkalmi ruha boltban is! Annyi különbséggel, h azokon volt még pluszba 1hatalmas virág is.

Meg miért baj az, h valaki megteheti, h ilyeneket vesz fel, mert van hozzá alakja?

2011. máj. 30. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Tipikus plázaliba-válasz :)

Figyelj, én minden nap acélmerevítős fűzőt hordok, 55-ös derekam van, és mellesleg olyan melleket csinál, amiről a legtöbb nő csak álmodozik. Szóval egész nyugodtan megtehetném azt is, hogy ronda r*bancruhákat hordok, de maradok az elegáns extravaganciánál. A hasig kivágott flitteres-csillámos élénk színű, kínai varrású, béna anyagú ruha szerintem nem koktélruhának való, de hát nem lehet mindenkinek ízlése :)

2011. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!