Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Furcsa kérdés, de mégis mit...

Furcsa kérdés, de mégis mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, 30 és 40 közötti férfi. (Nagyon jóképű, de ez most teljesen mindegy, a kérdés szempontjából lényegtelen.) Általában farmernadrágokat hord, és nagyon furcsán állnak rajta, bár ez régen valamiért nem volt ilyen szembetűnő. (Gondolom most sokakban felmerül a kérdés, hogy nekem erre van időm, hogy ezzel foglalkozzak?) Igazából nem tudom meghatározni, hogy miért furcsák rajta a nadrágok, de látom, hogy őt is zavarja, folyamatosan igazgatja magán őket. Úgy tűnik, mintha a derék részénél nem lenne valami rendben, vagy talán túl felhúzza, nem tudom?! Mit gondoltok, illetlenség lenne szóvá tenni?
2011. júl. 1. 10:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Fel, bizony:)

Akkor próbálj még közelebb kerülni hozzá... :)

Így talán könnyebben el tudod majd neki mondani :)

2011. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nagyon ugy tunik szamomra, hogy csak ez az aprosag az oka annak, ami miatt nem akarsz megismerkedni vele.

Hivd el nadragot vasarolni.

2011. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem, egyátalán nem a nadrág az oka annak, hogy nem ismerkedem vele. (De ebbe inkább nem mennék bele, mert akkor nagyon elkanyarodnánk az eredeti témától.)


Mondjuk az jó ötletnek tűnik, hogy egy kicsit közelebb kerülök hozzá, és ha már leszünk olyan viszonyban, akkor felhozom neki a témát.


Azért ha valakinek még van mondandója, szívesen olvasnám! ;)

2011. júl. 1. 14:48
 14/16 A kérdező kommentje:
XD Még azt sem bánnám, ha idetalálna a szóban forgó úriember, és meglátná, hogy mást (is) zavar a nadrághordási szokása... :P A végén elküldöm neki ezt a linket e-mail-ben! :D
2011. júl. 1. 14:49
 15/16 anonim ***** válasza:
nem jó se a fazon sem a méret.
2011. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

hmmm

én ezt csinálnám:

szia! már feltűnt hogy mennyire nem állnak jól a nadrágok rajtad, és látom, hogy ez téged is zavar. pedig olyan jól nézel ki amúgy. nem piszkálni akarlak, de ha gondolod szívesen elmegyek veled vásárolni. ;)


nekem még sohasem jutott eszembe ilyeneken görcsölni. az arckifejezéseden is látszik, hogy bunkóságból, vagy jó szándékból mondod. mindenféleképpen akkor beszélj vele, mikor senki más nem hallja.

2011. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!