Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem találom a stílusom. Segítesz?

Nem találom a stílusom. Segítesz?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nemtudom, mi állna jól. Szeretek sportosan, lazán öltözni. Kedvelem a színes kiegészítőket. Viszont odavagyok a vagány, vadóc hajért. De szeretem a kisányos, színes ruhákat is. Tehát nem tudok dönteni. Kék szemem van, derékig érő barna hajam, elég jó alakom, viszont ici-pici mellem.


Kedvenc zenéim (ha ez számít):



http://www.youtube.com/watch?v=Rbm6GXllBiw&ob=av3e



http://www.youtube.com/watch?v=1w7OgIMMRc4&ob=av3e



Viszont utálom a sötét, fekete ruhákat. Egyszerűen nem tudom, milyen ruhák állnának jól. ha még valaki kérdez valamit, válaszolok :)


2011. okt. 17. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
vegyél föl azt, ami tetszik, én is azt csinálom. Nekem a stílusom a divat és kész. :DD
2011. okt. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát figyi, nekem régebben nem álltok jól ezek a cuki kis egyberuhák .:D

Viszont annyira megtetszettek ,hogy van vagy 6-7 darab. :)

Egy jó kis haj ,jó smink és kész. ;))

Szerintem ezt idővel megtalálod, én a szokásos csőnadrágot, converse-t hordó csaj vagyok. :DD

Egy meg nem lehet megmondani mi állna jól neked.:D

Nézz be üzletekbe (New Yorker,Takko,Tally Weijl,Kenvele bárhova!!!) és ami ruha (pólló,naci,pulcsi,egyberuha) próbáld fel és ha nem áll jól szerinted akkor *puff!* nem veszed meg. :) De elötte gondold végig,hogy milyen lenne egy jó kis hajjal. :)) (De amúgy én is ügyes vagyok,hogy a legdrágább üzleteket írtam.:D)

2011. okt. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*póló
2011. okt. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2011. okt. 17. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Vedd fel azt amiben jól érzed magad magabiztosnak és azt érzed hogy ez te vagy

itt most ne számítson a belső attól még hogy ilyen zenét szeretsz nem kell átvenned külsőleg is az ilyen stílus .

Én is rocker lány vagyok de nem bőr dzsekibe és szaggatott gatyóba járok teljesen más a stílusom. Vedd fel azt amiben azt érzed hogy na ez én vagyok.

Amúgy erről szól a tinikor most ismered meg magadat a stílusodat a tulajdonságaidat

2011. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is ez a kedvenc zeném, 14-20 évesen még mindenféle frizurám és rockos, axl ihlette öltözködésem volt, Rose-nak hivtak a barátaim, de most meg kellett változnom, férjhez mentem,gyerekem van,komolyabb vagyok:)) hajrá, élvezd amig lehet,öltözz úgy mint AXL
2011. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!