Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem találom a saját...

Miért nem találom a saját stílusom?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nekem nincs érzékem ehhez a mai divathoz, vagy nem is tudom. A legtöbb ruha számomra furcsa, túlcsicsázott vagy nem is tudom. Ráadásul az összes az ilyen 15-16 éves lányoknak van kitalálva és mivel én nem vagyok piszkafa így nem is állnak olyan jól ezek a ruhák. M/L-es a méretem és szeretnék egyszerű, 'fiatalos' ruhákat hordani, de valahogy sosem sikerül úgy összeválogatnom a dolgokat.. és csak itthon jövök rá hogy úhh ez ehhez nem is illik. A környezetemben általában azt mondják hogy nekem jobban áll az ilyen laza, kicsit sportosabb ruha mint a csinos, szóval.. Az lenne a kérdésem hogy tudnátok linkelni ilyen laza összeállításokat?

Köszönöm :)


2011. okt. 19. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmi oldalakat érdemes nézegetned.

Egyébként én is hasonló helyzetben vagyok, mint te. Van érzékem a divathoz, mert meg tudom irigyelni az olyan lányokat, akiket látok az utcán és tök jól/trendin fel vannak öltözve, azonban én mégsem tudom otthon így összeállítani a ruháimat.

Ha elmegyek vásárolni akkor is sokszor a színnel van baj, nem tudom hírtelen mim van otthon és mi menne hozzá..aztán olyat veszek ami nem megy semmivel...

Nekem most a cicanaci bokacsizmivel+hosszított felsővel bejött, farmerban már nem érzem magam olyan dögösnek:S

2011. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]



Én is hasonló cipőben járok ez ügyben. Csak nekem L/XL a méretem. Én olyan ruhákat veszek ami jól áll (nem tapad pl ott ahol van felesleg, stb).

Nekem a kedvencem: egyenes farmer, (télen cső a csizmába azt jobb), nem koptatott nem kőmosott vagy mi..nem olyan mintha hypot öntöttek volna rá. Egyszerű sötét vagy világos farmer. kockás ing minden mennyiségben, egyszerű meleg pulcsik, amiket fel lehet dobni övvel pl., lapos talpú csizma, cipő, papucs.

Eleinte én is így voltam ezzel,mint te, de aztán rájöttem, hogy túlbonyolítom csak a dolgot... így sikerült saját kis "stílusom" megtalálni. Nem vagyok topmodell alkat, nem vagyok olyan, mint ha egy címlapfotózásról jönnék, de jól érzem magam.

2011. okt. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!