Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen következménye lehetne...

Milyen következménye lehetne annak, ha mezítláb mennék suliba?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 12:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Szeretek úgy lenni,ennyi:)
2012. jan. 9. 15:01
 12/18 harisnyababee ***** válasza:
56%
Tiszta sor, mint mondtam én is, szal megértelek én, detudod, mindennek megvan a maga helye és ideje. Annyit nem ér, akármennyire is szeretsz úgy lenni. Mert ezért tui cinkelnének a suliban, amiből az lesz, h nem tudsz majd felszabadultan hódolni a szenvedélyednek, mert az lesz belőle, h azon kattogsz, h ki mikor mivel oszt le, és akkor elveszik a varázs. Mondjuk te tudod, de emlékeim szerint a suliban nem nagyon tolerálják az ilyen dolgokat, és kegyetlenül rádszállnak,amiért olyan dolgot csinálsz ami nem szokványos. Jó, most abba ne menjünk bele, h gyökér parasztok akik fel sem foggják a dolgot, nem értik a másságot(nem homoszexualitásra gondolok), és ezt azzal próbálják meg leplezni, h szekálnak a "másságoddal" és ugye a csordaszellem; a f@szacsákvókat majmolják a csicskáik, és azon versenyeznek melyikük tud jobban osztani. Csak azért mondom mert nekem volt egy haverom a gimiben, akivel pont ez történt méghozzá egy sokkal kevésbé kirívó "másság" miatt.Mondjuk ez kb 6éve volt, nem tudom manapság mi megy ezt neked kell tudni, de azért fontold meg a dolgot, h megéri e. Sok sikert!
2012. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
ezek szerint Te mentél már úgy suliba?
2012. jan. 9. 16:57
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát felfázhatsz ha városba vagy akármibe beleléphetsz és mindenki hülyének nézne amúgy semmi
2012. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ausztráliában ebből nem csinálnának ügyet, pedig ott élnek a legmérgezőbb állatok, kígyók, skorpiók
2012. máj. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Volt következménye, vagy nem merted megtenni?
2012. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Javaslom,menj,bátran,mezítláb suliba.

Annak idején én is mindig mezítláb jártam iskolába is,mindenhová máshová is,nemcsak én, a barátaim is.Soha nem ment sehol semmi a talpunkba,persze midig koszos volt.de ez minket nem zavart.Mi ezt szerettük:járni mezítláb.Voltak,akik és voltak,ahol,voltak,amikor megbámultak,meg is kérdezték,miért járunk örökké mezítláb.A többség nem törődött vele,sem az iskolában,sem a családban,a szüleink közül.Megszokták.

Egyszerű,kényelmes és azt mondják,egészséges is.Különleges is.

Mezítláb voltunk az utcán,a parkban,az osztálykirándulásokon is.Nem is vittünk magunkkal semmilyen lábbelit.

Te miért szeretnél mezítláb menni a suliba?

Következménye szerintem -ugyan mi lehetne?nálunk sem volt.Igen,járj mezítláb!

2017. aug. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%

Én írtam a Javaslom, menj bátran mezítláb a suliba-kezdetű választ -amiből talán valami kimaradt.Hozzátenném még azt:látom,láttam,hogy a kérdésed több mint öt éve megvan-így a válasz már nyilván nem időszerű,nyilván elolvasni sem fogja senki,sem te,sem más.Mégis ideírtam-valahogy mégis szükségesnek gondoltam.

Ha akkor és azután jártál mezítláb iskolába,máshová,remélem,hasznos és kényelmes volt.Nekem-nekünk annak idején az volt.

Járj csak mezítláb.

2017. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!