Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan srác, aki nem...

Van olyan srác, aki nem szeret boxert hordani?

Figyelt kérdés
Szóba került nemrég és egyik haverom közölte, hogy ő nem vesz fel boxert, mert utálja, hogy nem tartja a cuccot. pedig 21 éves! Én lányként nem tudom, milyen boxert hordani, de eddig csak olyan pasijaim voltak, akik csak boxert viseltek. Fiúk, miért lehet kényelmetlen a boxer?

2012. ápr. 14. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem pont fecskébe a szar, mert kilóg a p*csöm
2012. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem azt a lógós fajta boxert, hanem a feszülőst. A lógós valóban nem tartja, ide-oda lifeg, mintha semmi se lenne rajtam. Bár van akinek az jön be.
2012. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a bő boxert, mert nem tart, meg gyűrődik össze-vissza a nadrág alatt. A feszülős boxert meg azért nem szeretem, mert a lábamon is feszül. A normál gatyákkal már kiegyezek amit fecskének csúfolnak, de a legkényelmesebb a tanga, főleg nyári melegben. Persze normális férfi tangára gondolok, nem a csajokéra.
2012. ápr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért ledöbbennék, ha a pasimon egyzser tangát látnék... Ha kényelmetlen a boxer, miért hordja ennyi srác?
2012. ápr. 18. 10:36
 5/12 anonim ***** válasza:
De, nem kényelmetlen -.- épphogy a fecske szar, a férfitangát meg beszarnék, ha látnék valakin :D
2012. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Biztos azért hordják sokan a boxert, mert nekik vagy kényelmes, vagy ha nem is annyira kényelmes, de manapság ez a "trendi". Nekem meg nem kényelmes, ezért nem hordom.

Biztos te is tudsz olyan ruhát mondani, amit sokan hordanak, de te mégsem szereted, mert neked nem kényelmes.

Amúgy a tanga nagyon tetszik az asszonynak, így én itthon ebben "menőnek" számítok, még akkor is, ha neked, vagy másoknak nem jön be. De nem is erőltetem rá senkire, mert az utcán nem mutogatom. :)

2012. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oké, a te dolgod, csak én ledöbbennék, ha a pasimat tangában látnám. Nekem eddig minden pasim boxert hordott és mást nem is vettek volna fel.
2012. ápr. 18. 20:46
 8/12 anonim válasza:
Én sem vagyok oda a boxerért mert nekem mindíg felcsúszik a szára!
2012. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mért nem szűk boxert hordasz, aminek nem csúszik fel a szára?
2012. dec. 5. 23:34
 10/12 anonim válasza:
de szűk boxert hordok....
2013. dec. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!