Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Supra TK cipő nagyon feltűnő?...

Supra TK cipő nagyon feltűnő? Sokan gondolják hogy gáz ahogy kinéz?

Figyelt kérdés
Alapvetően deszkás cuccokat hordok, mivel deszkázok, és sajnos elég fontosnak tartom, hogy ez a ruháimon is meglátszódjon. Viszont a cipők közül sokszor megtetszik olyan is, ami nem feltétlenül deszkás cipő, így például a Supra TK szürke színben, mivel cipő mániás vagyok, így a legfontosabb, hogy a cipőm legyen a legfeltűnőbb, viszont a legtöbb deszkás cipőről ez nem mondható el. A Supra szerintem pont alkalmas erre, viszont félek, hogy nem igazán illik a deszkás stílushoz, mert leginkább "selyemfiú" stílusú fiúkon látok Suprát, és rengetegen mondják ugyanezt.
2012. júl. 8. 17:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
csak azt hittem h 14 mert néztem egy cipőt de az egy 20 éves nem hiszem h felvenné
2012. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
előző vagyok: Am sztem ha nagyon Suprát akarsz akkor vegyél Vaidert vagy Skytopot.
2012. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
A Vaider nagyon bejön az igaz, de most konkrétan ilyet akarok. :D
2012. júl. 8. 18:18
 14/28 anonim ***** válasza:
Skytop II. nem tetszik?
2012. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Annyira nem, talán azért mert a szára nagyon laza, jobban tetszik a TK Society-n hogy azon van tépőzár, és így hozzásimul a lábhoz. De már nagyon jó lenne egy Supra, addig nem nyugszom amíg meg nem lesz, bár akárhol keresem, abban a színben nincs sehol amilyenben én akarom... :/
2012. júl. 8. 18:44
 16/28 anonim ***** válasza:
milyen szín?
2012. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Ilyen kellene: [link]

Másmilyen szürkét láttam, de az matt és nagyon világos, az lenne is a Garage-ban, de nekem sajna ilyen kell, csak ilyen... :D

2012. júl. 8. 19:00
 18/28 anonim ***** válasza:
[link] ezen az oldalon?
2012. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
[link] előző vagyok,ez nem jó?
2012. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Nem igazán, tényleg csak a szürke lenne jó, nagyon válogatós vagyok. :D
2012. júl. 8. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!