Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Supra TK cipő nagyon feltűnő?...

Supra TK cipő nagyon feltűnő? Sokan gondolják hogy gáz ahogy kinéz?

Figyelt kérdés
Alapvetően deszkás cuccokat hordok, mivel deszkázok, és sajnos elég fontosnak tartom, hogy ez a ruháimon is meglátszódjon. Viszont a cipők közül sokszor megtetszik olyan is, ami nem feltétlenül deszkás cipő, így például a Supra TK szürke színben, mivel cipő mániás vagyok, így a legfontosabb, hogy a cipőm legyen a legfeltűnőbb, viszont a legtöbb deszkás cipőről ez nem mondható el. A Supra szerintem pont alkalmas erre, viszont félek, hogy nem igazán illik a deszkás stílushoz, mert leginkább "selyemfiú" stílusú fiúkon látok Suprát, és rengetegen mondják ugyanezt.
2012. júl. 8. 17:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hát azt látom teso :D
2012. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem feltűnő, csak ocsmány.
2012. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Garagestore.hu-n nézd meg :-D
2012. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Egy ilyen esetet, bár kezd kifogyni :S

[link]

2012. júl. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Hahóó emberek! Előbb mondta h csak olyat akar mint amilyen a képen van...
2012. júl. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Azért köszi az tippeket, amúgy nem ragaszkodom ehhez, mert szerintem ilyet már úgyse lehet kapni, szóval ha valami megtetszik akkor azt veszem meg, csak arra még várni kell... :D
2012. júl. 9. 08:40
 27/28 anonim ***** válasza:
a supra menő. csak főleg inkább amerikában. és igen szinte minden stílushoz illik, olyasmivé vált mint a converse
2012. júl. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 supra01 ***** válasza:
N gondolkozz! Vegyél egy SUPRÁT! Tudod milyen érzés mikor a lábadon van? És igen, lelesik a lábadról, mert nagyon jól néz ki mindegyik! Szóval egy cipőmániásnak KELL egy SUPRA! Minimum! Nekem is vannak:D
2012. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!