Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különleges az Ed Hardy...

Mi a különleges az Ed Hardy ruhákban?

Figyelt kérdés
Ok, hogy szépek, de mi a különleges bennük, és miért olyan drágák. Lemaradtam vmi extra márka betöréséről?
2009. júl. 22. 23:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%

Engem baromira hidegen hagy, hogy milyen tetoválóművészről van szó, nem attól leszek művelt, hogy ismerem ezeknek az ocsmány, csicsás szaroknak a történetét. Szerintem egyáltalán nem különleges, túldíszített, olyan emberek hordják, akik ezzel akarják bizonyítani, hogy nekik mennyi pénzük van (amit ugyebár főként apuci töm a zsebükbe). Sosem vennék fel egy-egy ilyen ruhadarabot, még a cipők között láttam azt hiszem egyetlen egy darabot, ami kinézett valahogy, de hülye lennék annyi pénzt kiadni rá.


Egyébként megnézném a nagy művelt Ed Hardy-rajongókat, hogy más téren mennyi mindent tudnak... Vannak ám gázabb dolgok is annál, hogy valakit nem érdekelnek az ízléstelen ruhadarabok.


17/L

2009. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
80%
Christian Audigier, azaz az Ed Hardy tervezője, Michael Jackson legjobb barátja volt.
2009. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ezt meg honnan veszed? Valahogy még sehol sem hallottam róla, pedig egy csomó mindent tudok Michael-ről.
2009. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A legtöbbre csak rávan írva hogy ed hardy

De ez kell nekünk, fogyasztók vagyunk

2009. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nahjah kicsit giccses a ruha a szabása meg egyszerű lehet h sokaknak ez tetszik benne..

nahát ahová én járok iskolába táskától kezdve a felsőig minden megtalálható...pedig nem nagy szám...

2009. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!