Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szüleim nem engedik, hogy...

A szüleim nem engedik, hogy rocker legyek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A rock zene viszont nincs ellenükre. Nem szeretik ha feketére festem a körmöm vagy bandás pólókat veszek fel. Viszont én így érzem jól magam. Anyám szokta mondani, hogy öltözzek fel normálisan de nekem így tetszik.

Nem vagyok az az igénytelen, zsíros hajú, ivós, cigizős rocker. 14 éves lány vagyok. Akik átestek ilyenen vagy segítenek várom a válaszukat. Ti mit tettetek?



2013. febr. 22. 18:59
1 2 3
 21/29 csubii11 válasza:
Írj privátot, ha szeretnél még tanácsot vagy támogatást!(:
2013. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki válaszát ^^
2013. márc. 25. 15:02
 23/29 anonim válasza:
Én 12 éves fiu vagyok és szinte minden ruhám fekete és rock zenét hallgatok.A szüleim nekem is utálják ahogy öltözöm és a hajamat is de leszarom én igy vagyok önmagam. Szerintem te is sz*rd le.:)
2013. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. ápr. 19. 20:39
 25/29 ELITHARCOS88 válasza:

Én ugy kezdtem mint rocker de ugy alakult hogy kb 3-4 éve Skinhead vagyok... Engem is cseszegettek (néha még most is )a szüleim a bakancs meg a kopasz fej miatt de tudom hogy azért mert féltenek de már kezdik megszokni hogy ugyse változok meg.. az meg hogy ki mit gondol nem igazán érdekel....


De pont ma kaptam osztály főnőkit azért mert nem vagyok hajlandó levenni a bakancsot és sport cipőbe járni.


Házirendbe nincs benne innentől kezdve leszarom mit mond az igazgató

2013. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Kövesd az én elvem: ''Így érzem jól magam, azt bacok rátok, cső!'' :D
2013. jún. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Szia!!

Nemtudom "él" e még a kérdés, de mondd meg anyádnak, hogy Te nem akarsz úgy kinézni, mint a többi tini divatmajom.(bocsánat a kivételnek)

És, hogy Te a sajàt ízlésed alapján akarsz öltözködni ;)

Remélem tudtam segíteni!!


Írta: egy rocker csaj

2016. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Na ide figyelj nem tudom hogy aktualis e meg de egy rockert nem erdekelnek masok! Ha folytatod ezrknrk a ruhadaraboknak a hordasat es a koromfestest ra fognak jonni hogy ez nem csak egy fellangolas hanem igy erzed jol magadat!
2017. nov. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Es persze utana ra fognak jonni hogy nem érdekel masok velemenye! (elozo voltam)
2017. nov. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!