Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szüleim nem engedik, hogy...

A szüleim nem engedik, hogy rocker legyek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A rock zene viszont nincs ellenükre. Nem szeretik ha feketére festem a körmöm vagy bandás pólókat veszek fel. Viszont én így érzem jól magam. Anyám szokta mondani, hogy öltözzek fel normálisan de nekem így tetszik.

Nem vagyok az az igénytelen, zsíros hajú, ivós, cigizős rocker. 14 éves lány vagyok. Akik átestek ilyenen vagy segítenek várom a válaszukat. Ti mit tettetek?



2013. febr. 22. 18:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

attól még hogy halgatsz néhány keményebb rockzenét, még nem leszel rocker.....

A rockzenéhez meg nem kimondottan párosul az öltözék.

Ha te rocker vagy (bár szerintem is divatolsz), akkor nem muszály úgy knézned mint egy nagy rocker, mivel a rockerség alapja nem a kötöttség, nem kell minden rockzenét hallgatónak úgy öltöznie, nézd meg pl. a nirvanát.

"Akik átestek ilyenen"....te tényleg nem érzed át....szánalmas a mai fiatalság!

2013. febr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
-___- én meg nem kértem negatív komit és mi az h átestek ilyenen, ezt meg lehet kérdezni istenem...
2013. febr. 24. 09:47
 13/29 A kérdező kommentje:
am meg a divatrockerek azok akik azért hallgatják a rockot mert a környezetük is ezt hallgatja, én azért mert ez tetszik...mellesleg a környezetemben mindenki pop-ot hallgat de mind1
2013. febr. 24. 09:50
 14/29 anonim válasza:

Nem kell leszólni a kérdezőt!! Most alakul ki a személyisége ...Mindent ki kell próbálni egyszer.Ez nem egy vallás hogy elkötelezi magát..Csinálja azt amit szeretne de csak mértékkel.Egyébként nálam ez az acélbetétes bakanccsal volt így és a bomber dzsekivel, kicsit nyúzzad a szüleidet és meg lesz amire vágysz. Csak tudod még ez új nekik hogy nem átlagos vagy mint a többi gyerek ebben a korban.:)

15/F skinhead fiu ;)

2013. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm. Okés :D
2013. febr. 24. 10:04
 16/29 anonim ***** válasza:
csak úgy mondom: azt hogy "átestek ilyenen" azt te írtad a kérdésedben, de ne zavarjon -.-
2013. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
én is tudom de mind1 XD na jó hülyén válaszoltam szal azt ki lehet írni egy kérdésbe, nincs megtiltva...
2013. febr. 24. 15:42
 18/29 anonim válasza:
szerintem legyél önmagad. Én a önmagamat adom és ha ez fekete pólókkal, vagy egyéb sötét színekkel jön össze akkor úgy. Szerintem te is ilyesmi lehetsz ahogy az írásodból kiveszem, ja a szüleimnek ez nincs ellenére, de szeretnék majd acélbetkóst és nálunk ezen megy a dilemma XD na remélem segíthettem. Ja és ahogy írták próbált "megpuhítani" a szüleidet amúgy vehetsz is pár ilyen cuccot és viseld nyugodtan, ha te veszed nem lehet elenükre :D
2013. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:

Szerintem a rock az egy vallás.. a rock zene szeretete mindennél többet kell jelentsen számodra.. az öltözködéseden az látszódjon, hogy büszke vagy arra, amit vallasz, és ne érdekeljen mit gondolnak mások :)

én szinte mindig fekete pólóban járok (néha vörösben), farmerben, oldallánccal, és Converse cipő :)

2013. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 csubii11 válasza:

Én soha a büdös életben nem kértem engedélyt, hogy rocker legyek!

A szobámba a a falra egy kib*szott nagy nirvana felíratott és smiley-t festettem!

Aztán AC/DC-t!

Egy gitár is tervben van!:D


Tanács: Ha valamit akarsz, csináld meg bárki bármit is mond!

A szülök bele fognak törődni előbb vagy utóbb!;)

2013. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!