Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz egy ilyen...

Szerintetek gáz egy ilyen cipő egy 15 éves lányon?

Figyelt kérdés

[link]


drága nagymamám csodálatos ajándéka gyereknapra.alapból nem valami fiús a stílusom, szerintetek?



2013. máj. 26. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy gáz de nem férfi cipő?:s Én nem venném fel de ha van sportos ruhád akkor azzal hord, vagy fogd be tesizni.
2013. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tetszik szerintem mondd meg finoman a nagyidnak, hogy nem a te stílusod és be szeretnéd cserélni egy másmilyenre. Amúgy, hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem nem gáz, HA megy a többi cuccodhoz..:))
2013. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Aranyos a nagyid,de ez szerintem is férfi cipő inkább. Még a fazonja miatt meg a színösszeállítása miatt se mondom uniszexnek se.

Nem tudod azt mondani hogy szorít vagy kényelmetlen? És kicserélni másikra? Úgy hogy ne bántsd meg,de a káposzta is megmarad és a kecske is jóllakik így.

2013. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

jaja, hallgass a többiekre, ha nagyon nem tudsz vele megbarátkozni


kirándulni jó lehet azért


másrészt: "drága nagymamám csodálatos ajándéka gyereknapra" vazze, ha én Nike cipőt kaptam volna bármikor is gyereknapra, befogom a csőrikémet, és nem húzogatom a számat (nem vagy egy kicsit elkapatva, leányzó?)

2013. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem, salynos nincs meg a számla :/ szívesen hordom, mert nagyon jó puha a belseje csak tudni szerettem volna, hogy mi a véleményetek
2013. máj. 26. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:

1: férfi cipő

2: ha amúgy nem fiús, hanem elég csajos lány vagy rossz lehet az összkép

2013. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem néz ki rosszul ez a cipő :) mondjuk nem megy minden ruhához :D de ilyen sportosabb, lazább ruhákhoz biztos. Nem hiszem h férfi.. 21/f
2013. máj. 27. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is fiú cipő, egyébként jól néz ki. Ha jól feltudsz hozzá öltözni akkor nem gáz. 18/l
2013. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!