Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetne 3 hét alatt...

Hogy lehetne 3 hét alatt látványos fogyást idézni?

Figyelt kérdés
3 hét múlva megyek horvátba és naon zavar h semmi sem áll jól rajtam.Télen fogytam 13 kg-t és örültem is neki csak már nem látszik meg rajtam. Szeretnék gyorsan 8-10 kg-t leadni...
2008. jún. 22. 15:21
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
0%

Engem is érdekelne a "recept" a fogyáshoz. Küldje el valaki: pepeditta@vipmail.hu

Köszi

2008. jún. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Engem is érdekelne,ha nagyon szépen megkérnélek,írd már le a diétát!ywett81@freemail.hu

Nagyon köszönöm!

2008. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
80%
Én azt javaslom, hogy ebéd után ne egyél szénhidrátot, felejtsd el a cukros italokat, maradj csak az ásványvíznél (3 liter felett) és napi egy órát kardiózz. Konditeremben taposás, vagy bárhol futás (szerintem ez a két legjobb zsírégetés). Egyél minél több húst, főleg csirkét, vagy halat és felejtsd el az este 6 óra utáni étkezéseket. Vagy ha mégis megéhezel, akkor egyél meg 1-2 főtt tojást magában. Ha mindezt kiegészíted némi gyümölccsel, véleményem szerint leginkább almával, akkor biztos, hogy fogyni fogsz. De azt tudni kell, hogy varázskúrák nincsenek. Sportolj és ne hagyd abba télen sem! Így jövőre mikor Gran Canaria lesz az úticél már nem kell aggódnod :)
2008. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%

Lehet 3 hét alatt akár 10 kg-t is fogyni, és nem brutálisan, hanem egészségesen! Hagyd ki a szénhidrátokat egyelőre, beleértve a gyümölcsöket is, de csak 2-3 hétre! A reggelid legyen tojás, zöldség. Ha meg tudod tenni, a kávét is hagyd ki, vagy válts koffeinmentesre! 10 óraid kevés sovány sajt. Ebédre fehér sovány hús, sok zöldséggel (kivéve a sárgarépa és a borsó). Uzsonna egy kevés zsírmentes joghurt, kb. 10 szem mandula, vagy pisztácia. Vacsora kb. az, mint az ebéd. Utána lehet desszert: ricottából édesítővel pl. A lényeg, hogy ez alatt a 3 hét alatt nincs rizs, kenyér, krumpli, cukor, zsír! Soha ne legyél éhes! Ja, olivaolajat használhatsz (picit). 2-3 hét után lassan visszajöhetnek a gyümölcsök is, de leginkább alma, körte.

Jobb lesz a vérképed, és a szíved is meghálálja!

Ha még van kérdésed írj!

2008. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
57%

nekem is küldje el valaki azt a brutális dolgot légyszi!!!!

papamaci22@citromail.hu

2008. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
nos hát ez is lehetséges bár elég brutális az én módszerem is... reggelire semmi kaja max egy bögre menta tea ,ebédre egy kis szelet hús és ha nem bírod köret nélkül akk max egy kicsi rízs és este vacsira meg semmi max egy alma vagy valmi gyümölcs de tarthatsz fast napokat is ami abból áll h csak folyadékot ihatsz egésznap vagy csinálhatsz még gyümölcsnapokat is vagyis csak gyümi és persze mindennap 3szor tornázi ami legyen minimum 20 perces szóaval jah nekem ez bevált de naon kemény...
2008. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
valószínű le lehet adni, de nem hiszem hogy túl egyszerű lenne. én még nem próbáltam hasonlót, de már már sokféle mást igen, még a 0 kalóriásat is.
2010. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

nekem is elküldenéd azt a brutális diétát? :)

redleranna@gmail.com

2011. máj. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

nekem is elküldenétek azt a diétát?? :) köszi

ann9672@gmail.com

2011. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Lécivess nekem küldjétek el a diétát!! fantazia9@freemail.hu
2013. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!