Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 ÉVES FIÚK! Hogyan öltözködj...

14 ÉVES FIÚK! Hogyan öltözködjek divatosan? Hol vásároltok, milyen márkát, milyen frizurátok van? Linkek is jöhetnek.

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szóval olyan akarsz lenni mint valami páva? Akkor Zara, Bershka és Pull and Bear. De inkább az első kettő.
2013. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Tökéletes!

Rögtön az eszembe ötlött, hogy ki kell Neked példaképnek. Egyszer láttam egy sorozatot, amiben van egy Aoi nevű karakter. Ő is 14 éves fiú, pont a kérdésed szerint. Mintha a sors akarta volna így! Mindig nagyon divatos és menő ruhákat hord, párat mintázhatnál róla. A frizurája is jó. Néhány képet linkelek.

Eredetileg ilyen:

[link]


És így szokott öltözni:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Szerintem nagyon ötletes ruhái vannak, bár közülük rengeteget nem is boltban vesz, hanem saját magának készíti. Ez csak néhány példa, ha több is érdekel, nézz bele a 'Kaichou wa Maid-sama!' című sorozatba, ott többféle öltözéket is találsz róla! (a sorozat elejében még nem nagyon szerepel)

2013. jún. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Ne legyel olyan mint a tobbi fiu.

MAr nagyon unalmas a v nyak meg a csonaci, meg az a szokasos hulye haj :@

2013. jún. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

(2. vagyok)

Harmadik válaszoló, teljesen egyetértek veled! Pont ezért ajánlom a kérdezőnek Aoi-chan stílusos és egyedi öltözékeit. Nem valószínű, hogy rajta kívül bármelyik másik fiú is ilyen menő ruhákat hord!

Kérdező! Ha megfogadod a tanácsomat és választasz néhány hasonló ruhát, töltesz fel magadról képet, amin épp rajtad van valamelyik? Szívesen megnézném. :)

2013. jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló, ezen most nagyon jót nevettem. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. jún. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá, Aoi-chan cuccai mellé elfelejtettem más frizurát linkelni. Bizonyára unalmas lenne folyton ugyanaz, a változatosság kedvéért még belőheted néha ilyenre is:

[link]


Szerintem ez is nagyon egyedi.

2013. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én is 14 éves vagyok, fiú, linkelem, hogy hol szoktam vásárolni.

[link] (H.E. by Mango)

[link] (Zara Man)

[link] (Massimo Dutti)

[link] (Bershka)

[link] (United Colors of Benetton)

[link] (Hollister)


Haj: [link]

2013. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Na jó!

Elég volt! Nem kell több kis csíra páva g**ci!! Ne állj be te is a sorba! Miért nincsenek a világban grunge fiúk?

Szerintem ők itt : [link] és [link]

ezermilliószor jobban néznek ki mint "ez" (fujj) itt : [link]

Undorítóak vagytok, kratulálok kecifeiek.

2014. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!