Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mennyire tartjátok...

Lányok! Mennyire tartjátok cikinek, ha egy fiú felöltözik télen és a nadrág alá felvesz harisnyát?

Figyelt kérdés
Viccesnek találnátok?
2014. jan. 10. 08:03
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
kort is lécci ;)
2014. jan. 10. 08:03
 2/21 anonim ***** válasza:

Azt honnan látom, hogy harisnya van rajta?

Neccharisnya? mert az vicces, de a vastag nem

2014. jan. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Inkább hordj harisnyát, minthogy felfázz!
2014. jan. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Vastagabbra gondoltam, nem necc harisnyára és mondjuk észreveszitek öltözésnél a fiúbarátotokon, hogy ilyet használ aláöltözetnek. Hogyan reagálnátok rá?
2014. jan. 10. 08:29
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Elmosolyodnék rajta :D, de tudom, hogy milyen praktikus ruhadarab hidegben, ezért semmi kivetni való nincs benne. Én rendszeresen hordom, s számít az a plusz egy réteg. (21)
2014. jan. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még sose láttam férfi harisnyát. Viszont vannak aláöltözetek, ami direkt erre van, bár azt sportolásra találták ki, de én tuti olyat hordanék hétköznap is, ha fiú lennék és fáznék, és abban tényleg semmi ciki nincs.
2014. jan. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
A férfiak részére készült melegítő nadrág neve a jäger-alsó.
2014. jan. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Azért vegyük azt is bele hogy az itt válaszolók nagy %-a nem bunkó,és értelmes ember.

A való életben szerintem biztos számíthatnál pár beszólásra,vagy hangos kacajra.

2014. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én akkor nézném hülyének, ha egy szál nadrágban járkálna -2 fokban.

Ezt most találtam.

Itt méret szerint lehet kiválasztani a férfi harisnyát.

[link]

2014. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én furcsállnám, és biztos nevetnék is, mert harisnyás fiút utoljára ovis koromban láttam. Ha meglátnék egy fiút/férfit harisnyanadrágban, egész biztos, hogy mint férfi nem jöhetne számításba nálam. Ez valószínűleg azért van, mert én nem a mostani tizenévesek közé tartozom (28 vagyok), és legkevésbé sem tetszenek a lányos fiúk. (Tangát hordó fiúval sem lépnék közelebbi kapcsolatba pl)

A férfiaknak gyártott aláöltözet, ha jól tudom jägeralsó. Ilyesmi: [link]


Ez inkább való felnőtt férfinak szerintem, mint a lábfejes harisnya.

2014. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!