Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mennyire tartjátok...

Lányok! Mennyire tartjátok cikinek, ha egy fiú felöltözik télen és a nadrág alá felvesz harisnyát?

Figyelt kérdés
Viccesnek találnátok?
2014. jan. 10. 08:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
sírok XDDDD szerintem inkább vegyél fel alá egy vékonyabb melegítőnadrágot, mint hogy egy harisnyát! XD
2014. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ha csak fiú haver lenne vagy ilyesmi, akkor nem szólnék semmit, mert semmi közöm hozzá, hogy mit szól, de ha a barátom hordaná, megpróbálnám lebeszélni róla, hogy nem túl férfias:D vagy intézze úgy, hogy ne lássam:D


24L

2014. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Pontosan inkább a dupla nadrág...

A válaszolók nagy része már érett,de a való életben kevés ember van akinek ilyen a társasági köre,szóval lenne röhögés rendesen rajta... harisnya ami férfin van... és rajta a lábfején is.. őszintén én nem tudnám megállni hogy ne röhögjek :D

2014. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a jégeralsó sem férfiasabb, olyan, mint egy fütykösnél nyitható cicanaci:)
2014. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
32%
Hord egesz nyugodtan,csak ne hivd harisnyanak :D 22L
2014. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem ciki egyáltalán, meg az sztem tök jó, ha vki tisztában van azzal, mennyire fázós, és inkább felveszi azt a harisnyát, akkor is, ha pár barom kiröhögi. Nekem nincs vele bajom, amíg nem necc, gagyi nejlon meg csajos mintás :D.
2014. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
45%
Bátyám télen fel szokta venni a vastagabb pamutharisnyáimat, tehát nyugodtan vedd föl, más is felveszi, csak nem beszélnek róla.
2014. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
19%

A harisnya ellenes csokotteknek irnam,hogy amiket tippkent irtak harisnya helyett azok ezeket mind probaljak ki majd utanna irjanak velemenyt!!!

A tovabbiakban pedig elarulom a sok tudatlannak,hogy 1994-ota gyartanak ferfi nejlonharisnyat tehat nyugodtan hordhatjuk,ugy mint a nok a nadragot,mert tudnilik nekik is gyartanak noi nadragot,es gondolom ok is a praktika es a kenyelem miatt hordjak az amugy ferfiaknak gyartott ruhadarabot!

2014. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Valóban gyártanak. Meg férfitangát is. Mind a kettő ízléstelen és rendkívül férfiatlan viselet. Ettöl még hordhatja, aki akarja.
2014. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19-es!

Legalabb annyira izlestelen mint az esti hiradoban a rendorszovivo nok talpig ferfi egyenruhaban! Zako,ing nyakkendo!

Kulfoldon miert tudnak a noknek noies egyenruhat gyartani nalunk meg miert a ferfi oltozot hasznaljak a nok?

2014. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!