Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert tartom gaznak, ha egy...

Miert tartom gaznak, ha egy ember tobbszor felvesz egy ruhat es lefenykepezi magat?

Figyelt kérdés
Nem tudom miert van ez, en is sokszor szoktam egy ruhat hordani, nem lokom ki par hasznalat utan, de nem szeretem, ha egy ruhaban tobb kepem van facebookon.
2014. jan. 18. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve az gáz, hogy valaki felvesz egy ruhát azért, hogy lefényképezze magát benne és felrakja facebookra..az, hogy hányszor vesz fel ehhez egy ruhát, már kb mindegy.
2014. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha az embernek van pár kedvenc ruhája (és amúgy se dúskál a cuccokban) akkor elkerülhetetlen hogy ugyanaz a ruhadarab többször visszaköszön fotókon (persze csak ha sokat fotózzák az illetőt).


Az hogy felvegyek egy ruhát heti 2szer és lőjek magamról képeket és felrakjam facera csak hogy fenn legyen és mindig ugyanabba azt nem tudom elképzelni (magamról).

2014. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!