Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj, amiért szeretem a...

Miért baj, amiért szeretem a magassarkú cipőket 16 évesen? Csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Néhányan beszóltak, amiért leginkább magassarkúban vagyok mindenhol. Pénteken az egyik tanár is megszólal a felelésem közben, hogy "milyen a magaslati levegő?" meg nincs-e tériszonyom ilyen cipőben...

Mikor még jeges volt minden, akkor is mondtak olyat, hogy nem csoda, hogy kocsival visznek mindenhova, hisz ilyen cipőkben még nyáron is kész életveszély lehet menni.

Hordok néha lapos talpú cipőket is, nem csak magassarkúakat, de azok tetszenek a legjobban, jól érzem magam bennük.



2014. febr. 9. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem baj,ilyen korban nem "nevetséges" a magassarkú.Viszont kicsit sem egészséges,én a te helyedben inkább amiatt aggódnék,mintsem egy idióta tanár szövegelése miatt.:)
2014. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a hátrányaival, de akkor is imádom őket, nincs mit tenni.
2014. febr. 9. 15:49
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Ha kihívó akkor az lehet a baj! De ha normális rendes akkor nem baj! Én pici vagy nem vagyok 160 centi a barátom magas és is magassarkút hordok általában 10 centiset ha megyek valahova 15 centiset. Mellette normálisan öltözködöm nem kihívóan még is volt aki le k... vázott e miatt. 16 évesen kisebbeket hordtam 5 centiseket talán picit magasabbat szerintem nincs vele baj. Ne foglalkoz velük, a tanárokat aki felnőt emberek meg no comment! 23/N



Pusszi Viló

2014. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Vannak kihívóbb darabok is, de azokat nem veszem fel suliba.

Általában ezek is 10-12 centisek, a legmagasabb sarkúak 15 cm-esek.

2014. febr. 9. 15:57
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
15 cm-es szerintem kissé túlás 16 évesen. Én először 18 évesen hordtam magassarkú csizmát télen, gimis koromban, az 7 cm-es volt, de azért is furán néztek.
2014. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Mutass egy képet, amiben legfőképp szoktál járni iskolában!:) Abból eldönthetőbb.:) hány cm magas vagy?:)
2014. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Azért 10-15 cm magassarkú nem csak 16 évesen túlzás, ez bármely életkorban felesleges. Igazuk van.
2014. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Egyéniség vagy, magaddal foglalkozz csak, és azzal, ami neked tetszik. A többieknek csak szokatlan, mert ők a szürke kisegerek.
2014. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Rengeteg cipőm és csizmán van, de múlt héten a legtöbbet ez a kettő volt rajtam:

[link]



[link]


Kb. 172 cm vagyok



Ennyi erővel az összes magassarkú felesleges, de nem is azért hordjuk, mert létszükséglet, kedves 17:31. Én azért hordom, mert jól érzem magam bennük és nagyon tetszenek.

2014. febr. 9. 18:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindig lesz akinek nem tetszik bármit hordasz. Nekem meg azért szóltak be állandóan mert 21 vagyok és még mindig tornacipőt hordok, a legmagasabb utcai cipőm 10 centis, téli bakancs, hát múltkor felvettem egyik napra a suliban és utána 2 napig izomlázam volt a talpamban, szóval irigylem aki bírja ezeket a cipőket mert ha nem fájna a lábam talán én is gyakrabban hordanám : D Az önmagában szerintem nem baj ha valaki szereti a magassarkút (annak ellenére h tényleg nem tesz jót a lábbal), én anno középiskolában csak akkor nem szerettem az ilyen lányokat, amikor tipikusan magamutogató, más, kevésbé nőcis lányokat lenéző magatartás társult hozzájuk. Önmagában a cipő semmit nem jelent, normális, elegáns stílusú lányok is hordják nem csak az útszéliek. Azt meg te tudod milyen a személyiséged, stb. meg akik ismernek innentől kezdve a csipkelődésekkel nem kell foglalkozni, max akkor ha van alapja (a cipőn túl)
2014. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!