Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj, amiért szeretem a...

Miért baj, amiért szeretem a magassarkú cipőket 16 évesen? Csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Néhányan beszóltak, amiért leginkább magassarkúban vagyok mindenhol. Pénteken az egyik tanár is megszólal a felelésem közben, hogy "milyen a magaslati levegő?" meg nincs-e tériszonyom ilyen cipőben...

Mikor még jeges volt minden, akkor is mondtak olyat, hogy nem csoda, hogy kocsival visznek mindenhova, hisz ilyen cipőkben még nyáron is kész életveszély lehet menni.

Hordok néha lapos talpú cipőket is, nem csak magassarkúakat, de azok tetszenek a legjobban, jól érzem magam bennük.



2014. febr. 9. 15:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez a kettő szerintem túlzás, főleg a második, én azt fel sem venném hétköznapra. 16 évesen ezek nagyon kirívó darabok, hordj inkább visszafogottabbakat, úgy sokkal csinosabb lenne az összhatás.
2014. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha az oltozeked többi eleme visszafogott akkor szerintem nem gáz, csak a lábadat pusztítod vele.
2014. febr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
16 évesen ezek nagyon kirívó cipők.
2014. febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Miért lenne az már magaslati levegő, ha kb. 8-10 centivel magasabb a cípőd?

Hülye a tanár.

2014. febr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az elsőt egyik osztálytársam is hordja , szintén 16. Szerintem is túlzás mondjuk, ne ha neki tetszik..
2014. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!