Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alapdarabokat hol szoktál venni?

Alapdarabokat hol szoktál venni?

Figyelt kérdés
Például egyszerű rövidnadrágot,rövidujjú felsőt.Ha ilyeneket veszel,nem annyira nézed a márkát és veszel pl. kínaiban,vagy inkább veszel márkásat?

2014. jún. 9. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
alapdarabokból veszek csak márkásat. pont az a lényege,hogy az nagy királyság legyen,kitartson forever&ever,merhogy az ALAP, mindig jó, BÁRMIKOR felveheted, nem kell belőle évente újat venni stb,vágesz
2014. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Zara, Mango. De vettem már Massimo Duttiban is.
2014. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Stradivarius,H&M, New Yorker 90%-ban. Egyébként mindenféle üzletből vannak még ruháim. Pl. a kedvenc farmer shortom Pull&Bear.

Ha van időm és pénztárcám engedi, én kéthetente szétnézek ezekben az üzletekben, mert nagyon sokszor ki lehet fogni jó áron. Kétezerért(+/- párszáz ft.) rengeteg póló/top van ezekben az üzletekben és ennél olcsóbban már a kínaiban sem nagyon találsz. Volt már kínais felsőm is ezer ft.-ért, viszont 2 mosás után kétszer akkora lett.:))) A farmer rövidnadrágom kicsit drágább volt, hatezer ft., viszont kb. 4 éve le sem szakad rólam és semmi baja! Nem szólom le, ha valaki kínaiból öltözködik, de tény, hogy általában van minőségbeli különbség. Azt sem állítom, hogy az általam kedvelt üzletek a legjobbak, de nekem beváltak.

2014. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Is-is. Van kínais is, van márkásabb is. A rövidgatyám a H&M-ből van, a fehér trikóim meg a kínaiból. A trikók közül pár már több mint egy éves és semmi baja, szóval néha a kínaiból is lehet jó minőségű cuccokat találni. Egyébként azóta keresek mégegy olyan trikót, de ahol vettem , ott már nincs, így kéthetente járom a boltokat, hátha találok ugyanolyat. :D

Off: Ha valaki esetleg tudja, hol lehet olyan fehér trikót venni, aminek a hátán van egy vastagabb csíkban ilyen csipkeszerűség, légyszi írja már meg privibe. :D Köszi. :D

2014. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Takkóból van pár, mert nem pesti vagyok, és az van közel hozzám, így gyakrabban be tudok menni, ha akció van.

De van sok más helyről is alapdarabom, sajnos a kínaiban mindig el vannak rontva valami csillámmal vagy masnival.

2014. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Nekem van több helyről is,például kínaiból is (de az enyéimen nincs csillám,vagy ilyesmi,hanem egyszerű egyszínűek),vagy a Cosmos city-ből is van rövidnadrágom.

És egy lila felsőm a New Yorkerből.

Régebben a Jeans Clubban vettem sok ilyet,csak sajnos már nincs Jeans Club.

2014. jún. 9. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
C&A-ban és H&M-ben szoktam ilyesmit venni, mert ezekben 1000-2000 között már elég jó minőségű pamutpólót, trikót, leggingset, gumis szoknyát lehet kapni, és a választék is nagyon nagy, színekből meg fazonokból is. Kínaiban én már évek óta nem vettem semmit, néha benézek, de nagyon kiábrándító, amit ott találok :(
2014. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Turkáló,New Yorker,Tally Weilj.Kínairól én már lemondtam,mikor 3 ezerért adtak egy felsőt,megvettem,és ki volt szakadva egy mosás után.Turkálóba a drágább dolgokat szoktam venni,ami plázában elég drága lenne(farmer shortot vettem 2000 forintért,rajta volt a cimke,eredetiben 12 ezer forint volt).Felsőket New Yorkerben,de néha azt is turiban.Tally Weiljben csak hosszú farmert veszek.
2014. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!