Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valóban ciki kövérnek lenni?

Amira21 kérdése:

Valóban ciki kövérnek lenni?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen olvasom, hogy jajj mit vegyek fel kövér vagyok meg ilyenek. Én is picit husis vagyok!

Nem vagyok megelégedve magammal de én teszek is ellene és már pár kiló le is ment. Ugyanolyan életet élek mint mások, nem húzódok vissza mert kövérebb vagyok.

Tudom milyen ruhát "vehetek" fel, ami passzol az alakomhoz.

Ez gáz? Ciki?

Nem a "Norbis" választ várom, hogy a kövérek bátrak. Nem fogok a 4 fal közé bezárkózni mert van pár kiló felesleg.

Ez a felfogás gáz??


2014. júl. 30. 20:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Légy erős, és fogyj le. Vagy légy erősebb, és fogadd el magad."


Az univerzum egyik legnagyobb ostobasága. Ők nem elfogadják magukat, hanem beletörődnek, ami az egyik legkönnyebb dolog a világon, aztán éjjelente a párnájukba sírva álmodoznak arról, hogy milyen jó lenne lefogyni, de nincs erejük (sem akarati, sem fizikai) megmozdulni, vagy lemondani az esti csokiról. Tehát a mondat helyesen:


Légy erős, és fogyj le. Vagy légy gyenge, és maradj kövér.


Esetleg:


Légy erős, és fogyj le. Vagy légy erősebb, és kapj észbe, mielőtt 150 kilósra hizlalod magad.

2014. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Amig nem vagy sulyosan elhizott, ami egy csomo egeszsegugyi problemaval jar, addig nem gaz, foleg, hogy emlitetted, hogy teszel is ellene.

Nekem csak azokkal a ducikkal van bajom, akik komplexusosak, de a fogyasert nem tesznek semmit, ezert a feszultseget ugy vezetik le, hogy a teljesen atlagos alkatu lanyokat fikazzak, hogy anorexiasok, meg gebek.

2014. aug. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!