Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez az új férfi divat/hóbort?

Mi ez az új férfi divat/hóbort?

Figyelt kérdés

Nem éppen új.. mert régen is volt... de manapság kissé furcsa. Egy hónapja láttam két férfit szoknyában, ma pedig megint. Férfiszoknyában, nem virágos, fodros, suhogós nőiben, még mielőtt valaki arra gondolna.

Ti találkoztatok szoknyás férfiakkal? Mi erről a véleményetek?


2014. aug. 21. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Goth fesztiválon kívül sose láttam szoknyás férfit.
2014. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez még kevés a divathoz, majd ha egymást érik az ilyenek, akkor mondhatni divatnak, Így nem tudom elképzelni, linkelhetnél képet.
2014. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Na, ez pont nekem való kérdés, ugyanis én hordok néha. Mert elegem van a férfiak beszükūlt öltözködési lehetöségeiböl, mert tetszik, mert mint ruhadarab, betölti a funkcióját, mert így egyedi vagyok.
2014. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Kedves utolsó, mondok jobbat: ÍGY BUZ I VAGY :) És most ne gyere a hülyeségekkel, férfiak nem viselnek szoknyát. Ez homoság nem egyediség--
2014. aug. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Kedves elözö!

A különc kifejezés jobban illik rám. Identitászavarom sincs. De ha meleg lennék, ên biztosan felválalnám, mert "egyenes" ember vagyok. De felvetödik bennem egy kérdés: Miért kiabálsz?

2014. aug. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Félek:cc Én kedvelem az egyedi stílusokat, de szoknya férfin? Nembaj, 1el kevesebb homokzsák kell majd árvíz esetén :-)
2014. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!