Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lett ekkora divat az...

Hogy lett ekkora divat az áttetsző felső a lányoknál?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mostanában vált nekem igazán feltűnővé, hogy a lányok gyakran hordanak olyan áttetsző felsőt, amin keresztül elég nyilvánvalóan látszik a melltartójuk. Bár kicsit magam ellen beszélek (mert nem olyan rossz ezt nézegetni), de nem túlzás ez? Azt hittem, a melltartó kilátszódása nem éppen ízléses dolognak számít, ennek ellenére nem csak buliban látni azt, hogy sok lány ilyet hord. És lányok, titeket nem zavar, hogy a pasik megbámulnak? Ilyen felsőben ez elkerülhetetlen.

2014. aug. 24. 12:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Igen, most tényleg ez a divat, elég ízléstelen. Ha rövidnadrággal veszik fel, nem lehet eldönteni, h ez most egy prosti, vagy mi? De hát a feltűnési viszketegség manapság már népbetegség...
2014. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Én nem vennék fel ilyen felsőt, de tény, hogy sok blúz nagyon átlátszó. Én vagyok olyan büszke, hogy aláveszek egy pólót, de sokan nem igazán veszik észre magukat.

Amúgy borzalmas az is, ami a boltok női osztályán megy. Ha nem akarsz ilyen átlátszó cuccokat vagy crop topot (haskivillantós póló) venni, akkor kénytelen vagy a régi cuccaidat hordani vagy a bolt maradék 25%-ából válogatni.

2014. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Ezt már én is megfigyeltem, több osztálytársamon is láttam, iskolába is jöttek ilyen pólókba. Én nem hordok ilyeneket, engem zavar, ha átlátszik a melltartóm meg tulajdonképpen a bőröm is. Én nem szeretem ezeket a felsőket és sokszor járok úgy boltokban, hogy meglátom felakasztva, hogy de jó színe van és mikor felveszem, akkor veszem észre, hogy tulajdonképpen nincs rajtam semmi. Néhány kicsit vastagabb anyagú, de világosabb felsőnél is látszik kicsit, főleg fehéreknél, hiába veszek alá testszínű vagy fehér melltartót, de ami nem néz ki durván, azt még hordom. Vannak ezek a leheletvékony, puha anyagból készültek, amik szinte semmit nem takarnak, azokat egyáltalán nem bírom. Én nagyon nem szeretem mert tényleg túl szembeötlő és nem szeretem, ha megbámulnak. Attól pedig végképp kivagyok, mikor kilátszik a ruhából maga a melltartó, de ez más téma. Vannak, azok a laza, vékony anyagú, lenge trikó, atléta szerűségek amik tök mélyen kivágottak elől, hátul és oldalt is és így kint van a csaj fél melltartója...és néhányan így járnak iskolába...
2014. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

Wow, úristen, látszik a melltartó, hát most mi lesz?

A pasik tanulják meg, hogy csak azért, mert torta van előttük, nem biztos, hogy ehetnek is belőlük. Ne bámuljanak, az a melltartó nem nekik van ott.

Ennyi.

2014. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

3. vagyok

Egyébént most már tényleg ritkaság számba mennek a normálisabb, egyszerűbb ruhák. Én értem, hogy nyáron meleg van, de szerintem nem csak egy haspólóban, olyan forrónaciban amiből kint van a fenekem meg ilyen hajszálvékony felsőkben, szoknyákban lehet kibírni. Ritka, ha találok olyan ruhát, amivel teljesen elégedett vagyok, pedig nincsenek nagy elvárásaim. Egyszerűen csak örülnék, ha lennének a boltokban, egyszerűbb ruhák is mert szerintem nincs mindenkinek, nekem sem ilyen "extravagáns" stílusom meg hibátlan alakom, amivel ezeket a ruhákat fel lehet venni. Az oké, hogy a legtöbb tinilánynak, az osztálytársaimnak is tetszik, de van, akinek nem és már azon is gondolkodtam, hogy az idősebb, felnőtt korosztály, hol vásárol magának ruhát mert lassan csak ilyen ruhaboltok lesznek. Persze, van, akinek ez tetszik meg jól is áll nincs is vele bajom csak nekem nem és nekem is csak ezek az üzletek állnak rendelkezésemre. Nyilván fel tudok öltözni így is, de az tény, hogy a legtöbb üzletben ez a kínálat és így nehezebb. A múltkor megpróbáltam egy sima fehér blúzt vásárolni (a gimnáziumba mert kötelező az ünnepségekre), de nem találtam olyat, amiből ne lett volna kint mindenem az anyag vagy a kivágás miatt, úgyhogy maradnom kell a réginél...

2014. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es,

akkor ha én olyan nadrágot veszek fel, amiből félig kilóg a micsodám, akkor az ugyanolyan kategória? Ha ez lesz a divat, akkor a nők nem fognak felháborodni miatta? Illetve ha ilyet hordasz, nem tartasz attól, hogy senki nem fog komolyan venni, mert ilyen kihívó ruhákat a közízlés kicsit nehezebben tolerál?

2014. aug. 24. 13:24
 7/18 anonim ***** válasza:
valaki tudna egy kepet linkelni, hogy mire gondol a kerdezo? En meg nem talalkoztam ilyennel :)
2014. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Nekem semmi bajom vele, egy magasderekú szoknyával, sima fekete melltartóval, szintén áttetsző, fekete harisnyával, magassarkúval/martenssel szerintem extravagáns, különleges szetteket lehet vele összerakni.
2014. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es

pl ilyen: [link]

2014. aug. 24. 14:59
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

Ilyennel van tele minden? Hol élek én??:D

2014. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!