Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lett ekkora divat az...

Hogy lett ekkora divat az áttetsző felső a lányoknál?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mostanában vált nekem igazán feltűnővé, hogy a lányok gyakran hordanak olyan áttetsző felsőt, amin keresztül elég nyilvánvalóan látszik a melltartójuk. Bár kicsit magam ellen beszélek (mert nem olyan rossz ezt nézegetni), de nem túlzás ez? Azt hittem, a melltartó kilátszódása nem éppen ízléses dolognak számít, ennek ellenére nem csak buliban látni azt, hogy sok lány ilyet hord. És lányok, titeket nem zavar, hogy a pasik megbámulnak? Ilyen felsőben ez elkerülhetetlen.

2014. aug. 24. 12:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Miért kell lepontozni mindenkit?
2014. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
én még egy válaszadót sem pontoztam itt, de jobban örülnék ha olyan lányok is írnának, akik ilyen ruhát hordanak, mert az ő véleményükre is kíváncsi lennék. És ne értsék félre, nem nézem le őket, csak kíváncsi lennék, mennyire tudatos náluk ez a vizuális figyelemelterelés:)
2014. aug. 24. 16:42
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Szia:) en szoktam olyan inget hordani, ami kicsit atlatszobb, vagy felsot. Szerintem mindenkinek mas a kornyezete, mindenkinel masok a normak. Ami az egyik kornyezetben izleses, divatos, az a masikban lehet hogy nevetseg targya, vagy felhaborodast kelt. Igenis, ez a divat a mai fiatalok koreben, de ha nem tetszik, ettol fuggetlenul is fel lehet oltozni izlesesen. Nem tudom, miert kell kifigurazni az embereket, talan feltekenyek vagytok? Aki pedig nem ismer egyetlen uzletet sem ahol nem ez lenne, annak ajanlom a Zarat. Ott igenis izleses ruhak vannak jo aron.
2014. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Kedves 13-mas,

köszönöm a válaszod, kétség kívül van igazság abban, amit írtál, én csak azon a részén aggodalmaskodom, hogy ez a típusú felső eléggé közszemlére teszi azt, amit egyébként nem biztos, hogy szeretnél mutatni

2014. aug. 24. 21:51
 15/18 anonim ***** válasza:
15%

Mit számít az, ha látszik a melltartójuk? Te ennyire nem értesz a stílushoz? Nem melltartóban van, hanem van rajta egy blúz, ami átlátszik. Az egyáltalán nem ugyanaz, mintha csak melltartó lenne rajta. A neccharisnya a rib*cos, az áttetsző blúz az elegáns.

Romantikus vacsorák, üzleti összejövetelek alapkellékei:

[link]

2014. aug. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Üzletinek szerintem pont nem.
2014. aug. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Üzletinek nagyon nem. Ha egy ilyenben mész egy állásinterjúra egy komolyabb céghez, kiraknak még mielőtt kinyitnád a szádat (és itt nem a sz*pásra gondolok...). ;)
2014. aug. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Kedves 15-ös

igen, ennyire nem értek a stílushoz, ezért is kérdeztem:)


a 16. és a 17. hozzászólóval egyet értek, szerintem állásinterjún, vagy pl vizsgán nem lehet komolyan venni valakit, ha ilyen ruhát vesz fel, mert egyértelműen arra fog asszociálni a másik fél, hogy valamiről el akarod terelni a figyelmet ezzel a ruhával

2014. aug. 26. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!