Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az normális, ha valakinek 2...

Az normális, ha valakinek 2 stílusa van?

Figyelt kérdés
És a kettő nem igazán kombinálható, ezért egyik nap az egyik fajta ruhát hordja, másik nap meg a másikat. Ez normális?

2014. dec. 29. 16:59
 1/6 supra01 ***** válasza:
Szerintem igen! Vannak akiknek a sportos szerelés is tetszik, meg mondjuk a vagány vagy divatosabb cuccok is.
2014. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem vagy 6 féle is van:) Attól függ, milyen a hangulatom.
2014. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze.Miért ne lehetne több?
2014. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ha nem is normális az átlagnak, nekem még attól normális, én is így vagyok ezzel, ha olyanm van csak lazána nyomom, ha meg jó kedvem van akkor szépen kiöltözöm.
2014. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Azt hittem, ha valakinek egynél több stílusa van, akkor azt már "tucatnak" nézik.

2014. dec. 29. 17:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Felőlem annak néznek aminek akarnak, nekem elég ha én tudom hogy melyik cuccom mi és miért hordom. 4-5 féle stílusú ruhám tuti van, de ha nagyon szigorú akarok lenni akkor is 2.
2014. dec. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!