Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Nagyon gáz az, ha...

Lányok! Nagyon gáz az, ha valakinek normális az arca, és nem rak alapozót meg ilyeneket csak szemhéjfestéket meg pl szájfényt? Az nagyon gáz így? Véleményeket kérnék?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 00:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Mi lenne ezen gáz? Az a gáz ha rak alapozót mikor semmi szüksége rá.
2012. aug. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Egyáltalán nem festem magam. Soha. A szemöldökömet kozmetikus befesti és ennyi. Nincs rá szükségem. Különben már sok férfitől hallottam, hogy nincs attól rosszabb, mint amikor idegen nő mellett ébred reggel. Mert nem ismeri meg a nőt smink nélkül. Szóval szerintem az gáz,hogy ha valakin 1kg vakolat van.
2012. aug. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

"Szóval szerintem az gáz,hogy ha valakin 1kg vakolat van."

-mondta a nő, aki nem tudja milyen érzés csúnyának lenni.

2012. aug. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sosem gáz tenni azért, hogy szebb legyen az ember...


Kérdésre válaszolva: ha alapból jó a bőröd, minek raknál rá alapozót?

2012. aug. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rá szükség, akkor minek?
2012. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szép a bőröm, nincsenek pattanásaim vagy egyéb bőrhibáim. Nem használok alapozót, csak színezett hidratálót meg púdert, hogy ne csillogjon az arcom.

18/L

2012. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jó neked, én sem használnék alapozót, ha nem lenne ennyire gáz a bőröm. :S És nem, nem az alapozótól lett ilyen, azért kezdtem el alapozót használni, mert már akkor is cink volt a bőröm, azóta nem lett rosszabb, de jobb sem, pedig bőrgyógyász által felírt krémeket használok, sportolok, normálisan kajálok, sok vizet iszom és már 20 éves vagyok. Irigy vagyok az olyan emberekre, akiknek szép a bőrük. De ez van, senki sem lehet tökéletes. :D Lényeg a lényeg, egyáltalán nem gáz, sőt!
2012. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz!!! Örülj neki, hogy nem teszi tönkre a bőröd :) Az alapozó nem kötelező egy sminkhez, az csak a bőr kiegyenlítésére jó :) (pirosságot elfedi, meg kisebb bőrhibákat) ha neked alapból egyenletes a bőröd akkor csak feleslegesen több vacak lenne az arcodon, ami elkenődhetne :)
2012. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat mindenkinek, egytől-egyig! csak mert nemrég egy rokonom oltott "be", hogy én minek veszek szemhéjfesték alapot, előbb tanuljak már meg rendesen sminkelni (alapozó meg minden egyéb, mert én csak szemhéjfestéket használok meg spirált, és ennyi. nem szeretném a bőröm levegpzését elfedni alapozóval, meg 12 kiló vakolatot magamra kenni, mert egyrészt más lennék, másrészt nincsenek se vöröslő se gennyes pattanások az arcomon, max 1-2 mitesszer, és így is kiszáradásra hajlamos az arcbőröm, plusz nagyon fehér a bőröm is.)
2012. aug. 22. 13:31
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gáz, sőt én jó dolognak tartom. Ha szép a bőröd, ugyan miért fednéd el? Nincs is jobb a természetesen szép arcbőrnél. :)


Nekem ugyan nem tökéletes a bőröm, van néhány pattanásom, mitteszerem és nem is teljesen egyenletes a bőröm, de nem használok alapozót. Volt/van alapozóm, jelenleg kettő is, és volt még egy régebben, de egyik sem vált be annyira, hogy huzamosabb ideig használjam. Volt, ami szimplán nem fedett (akkor minek kenjem magamra?!), volt, ami csípett, míg a másik kiszárította a bőrömet. És jelenleg nincs kedvem megint tesztelgetni.

Korrektorral elfedem az apróbb bőrhibákat, egyébként pedig általában barna szemceruzát, fekete spirált és ajakápolót vagy szájfényt használok. Szerintem nem gáz.


Megkérdezhetem, hogy milyen szemhéjalapot vettél és mennyibe került? Elégedett vagy vele?

2012. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!