Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén ősszel, télen már ciki...

Idén ősszel, télen már ciki lesz a csőgatya?

Figyelt kérdés
Látom az üzletekben, hogy jön be a párhuzamos szárú és a trapézszárú gatya mindenben (szövet, farmer). Ciki esz felhúznom a csőgatyát?

2015. aug. 27. 15:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Hülyeség, szerinted ezt a divatot ki fogja követni? Ha fiatalabb vag, akkor megnyugodhatsz, mert szinte biztos vagyok benne, hogy a mostani fiatalok, ha fizetnének érte, akkor sem vennék fel ezeket a nadrágokat, ha pedig már idősebb akkor se aggódj, a te stílusod szerint öltözködj, sz*rd le más mit gondol!
2015. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy az lesz : D De ha mégis elkezdik többen követni az újat, akkor mért kéne lemondanod arról ami tetszik? Én még örülni is szoktam mikor kopni kezd a divatból amit szeretek, mert kevésbé érzem úgy hogy tucatmajomnak néznek... számomra pl. abban hogy divat a feszes gatya, egyedül az tűnt előnyösnek, hogy könnyen hozzá lehet jutni. Az ember hordja azt ami neki jól áll, ha fizetnének sem húznék trapéznadrágot, utoljára 12 éves koromban volt rajtam és undorítóan néztem ki benne
2015. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Igen, az őszi divat a trapézszárú, boot cut nadrág.

Sokaknak nagyon jól áll ez a fazon - nekem is többek között-, viszont én skinny jeansben fogok meghalni, szóval ha ciki, akkor így jártam.

2015. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Úristen. Tipikus divatmajom felfogás. Ha elesel egy sártócsában, az ciki. De attól, hogy egy nadrágot, nem 2015-ben vettél, nem ciki felvenni.
2015. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én is ezt látom h&m-ben főleg, hogy trapézgatya és magasnyakú garbó van mindenütt. Hát én nem tudom...ha ciki ha nem, én nem tudnék felvenni ilyet. Így is majdnem kifordultam a h&m-ből ahogy megláttam. xd
2015. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha ciki ha nem ,nekem az tetszik ,azt hordom.

:)

Neked sem lesz ciki

2015. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5. válaszoló

Velem is ez történt. Gondoltam veszek pár ruhát őszre, nem ártana feldobni a ruhatáram.. Megláttam.... majdnem szörnyet haltam:D

2015. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
valószínűleg soha nem lesz ciki, és a legtöbb ember még mindig a szűk szabású nadrágokat preferálja. fiúknak, lányoknak is az szokott tetszeni általában.
2015. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi, mindenkinek ment a zöld kéz!

5-ös! Pont én is a Hm-ben láttam dögivel, ezért merült fel bennem a kérdés.

2015. aug. 27. 18:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én férfi létemre is a Skinny és Slim gatyákat kedvelem, semmi pénzért nem vennék fel trapézt...
2015. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!