Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok a szoknya, harisnyával...

Csajok a szoknya, harisnyával szerintetek mennyire csábító, szexi viselet? Ki az aki szerint kényelmes? Kedvenc fajta?

Figyelt kérdés
Írjatok életkort is.

2015. szept. 15. 10:43
 1/7 anonim válasza:

Szerintem nagyon szexi, viszont nagyon kenyelmetlen legalabbis nekem. Epp ezert nincs kedvenc fajtam.

18/L

2015. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Értjük, hogy ez a fétised, de nem kéne telespammelni vele az oldalt...
2015. szept. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Ha nem érdekel akkor minek olvasod ??
2015. szept. 15. 11:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Hú ,nekem sok kedvencem van, szeretek szoknyát és harisnyát is hordani. Mostanában rákaptam az egyrészes rucikra, combközépig ér és van olyan combfixeim amit jól fel lehet húzni és nem csúszik le, azokkal szeretem hordani. Persze nem mindig a legpraktikusabb ezért jól átgondolom hova is veszem fel.

21

2015. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a szoknyákat harisnyával hordani! Sokkal jobban, mint mikor pucér lábszárakkal vagyok, ezért is szeretem jobban a hidegebb évszakokat.

De nem az ilyen vékony harisnyák kedvelője vagyok hanem ami vastagabb. Főleg a színesek tetszenek: bordó, piros, lila...stb.

2015. szept. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na igen, ismerem annyira a gyk-t, hogy már a kérdésfeltevésből érzem, hogy egy harisnyafétises pali írja.

Amúgy nem, nem kényelmes. És nem tartom különösebben szexinek, de a stílusomhoz passzol. Kedvenc fajta harisnyám nincs (max. annyi, hogy ne legyen neon, ne legyen áttetsző, és főleg ne necc, mert az gusztustalanul közönséges... ja meg bézs alapon barna virágmintás se, mert az meg fekélyesnek tűnik távolról... de amúgy a testszínűt sem szeretem, úgysem talál az ember olyat, ami teljesen passzol a bőrtónusához, és fura, hogy olyan, mintha a bőröd lenne, de sötétebb meg csillan...)

2015. szept. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen imádom. Nagyon szexi és nőies. Az ilyen viseletek vonzzák a tekintetem. A másik szerelmem meg az a térdig érő zokni.

18F

2015. szept. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!