Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szatén viselete a mindennapokban?

Jakócs Ilona kérdése:

Szatén viselete a mindennapokban?

Figyelt kérdés
Kedves hölgytársaim. Arra lennék kíváncsi hogy a mindennapi/munkahelyi öltözködésetekhez választotok e szatént? Mint például blúzok, nadrágok, szoknyák, kosztümök. Ilona 57.

2016. szept. 8. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Személy szerint én nem.


De mit értesz szaténon? A nagyon fényes anyagot? Arról mindenkit lebeszélnék. Ilyenek jók lehetnek:

[link]

2016. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pamutvászon jobb választás lenne, vagy a kevert-szálas anyagok. A szatén 100% műszál, nem szellőzik, bepállik alatta a bőr stb. Nekem régen volt egy fehér ünneplős fényes szatén ingem. Alig vártam hogy vége legyen az iskolai ünnepségnek, csakhogy letéphessem magamról. Amúgy is túl öreges, vannak fiatalosabb és trendibb ingek is.
2016. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy igen, vannak ilyen alkalmi blúzaim, ruháim, de én észre vettem ,ez inkább a pasik agyát indítja be jobban. Pl egyetemen vizsgán már ezt észre vettem :)

Szeretek változatosan öltözködni, és jól lehet ezeket is kombinálni.

Viszont melegben tényleg elviselhetetlen tud lenni, viszont vannak selyem blúzok amik nagyon jók kellemes pl ősszel tavasszal.

2016. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem. Vékony, könnyen gyűrődik. Így szoknyát, nadrágot, kosztümöt nem tudok belőle elképzelni. Ráadásul melegben nagyon hamar meglátszik rajta akár egy kis csepp izzadságfolt is.

Blúzt, valamilyen felsőt el tudnék képzelni, de még nem láttam sehol sem. Egy felsőm van, ami kétféle anyagból van, az egyik része szatén.

Szerintem nehéz belőle szépet találni, ami nem nagyon olcsó kinézetű vagy nem hálóingnek, pizsamának néz ki.

2016. szept. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 2-es versenyzotol kerdeznem , hogy a muszal nem szellozik meg irtad miert nem jo akkor miert viselik a nok a nejlonharisnyat??😳

Mert azt eszrevettem hogy minden ruhadarabra rafogjak hogy jajj muszalas az nem jo mert egezsegtelenen meg izzadsz benne stb. De a harisnyat meg eloszeretettel viselik!

Most ezt nem csak Rad ertem mert Te valoszinuleg nem hordod a velemenyed miatt de Millike nevu versenyzonk is nagy harisnyaparti O tudna errol meselni!😊

2016. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ösnek válaszolva: egy műszálas anyag attól függően szellőzik, hogy milyen sűrű a szövése. A nejlonharisnyán sok kis apró lyuk van, így az szellőzik. Bár én ezt nagyon utálom, csúszkál, nem bírom elviselni a bőrömön, meg még kiszárítja a bőröm is, nem tudom miért. A fényes szaténingek szövése pedig sűrű, megáll alatta a levegő. Vannak nyári könnyű áttetsző, vagy enyhén áttetsző selyemingek, azok tény hogy szellőznek.
2016. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!