Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Engedjem e a 18,5 éves lányomn...

Engedjem e a 18,5 éves lányomnak a 6 cm magas sarkút. Az üzletben biztonsággal járt benne nem ezzel van a baj?

Figyelt kérdés
A bajom az, hogy el ne roncsolja a lábát. A saját pénzén akarja megvenni, mert már dolgozik.

2016. szept. 20. 11:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Ne viccelj már,Tőled kér engedélyt?

De egy szerencsétlen

2016. szept. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem megengedheto. De akkor is ha nezett alacsonyabb sarkut akkor inkabb azt. De egyebkent az en lanyomnak mar 8.dikos ballagasra magassarku kellett.
2016. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
2dik vagyok. Kerd meg meg h ne mindig azt vegye fel, kevesbe fogja roncsolni. Vagy a munkahelyere vigyen valtocipot
2016. szept. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
99%
6cm magas cipon problemazol a felnott lanyodnal? Huha... tampont hasznalhat? Szerelmi eletet elhet? Hajat festhet?... nem semmi, milyen szulok vannak!!!!
2016. szept. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Ne viccelj jár,16éves lányok,12-14centis sarkú cipőkben járkálnak, Te meg a lányodnak meg szeretnéd szabni mit vehet meg?Érdekes egy szülő vagy?

Társat is Te fogsz majd választani neki?

2016. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Hogyan engednéd Jelentsd fel a rendőrségen!

Ekkora egy kamu troll moslék kérdést...

2016. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Egyedül vagy ilyen sötét, vagy segítenek?
2016. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem kislány és mint írtad már dolgozik. Szerintem ideje annak, hogy ne megszabd mit tegyen, csupán tanácsot adj. Elmondhatod hogy nem egészséges minden nap magassarkúban lenni, de majd ő eldönti mit szeretne. A 6cm egyáltalán nem magas, és ha jó minőségű, kényelmes cipőt vesz, akkor nem fog tönkremenni a lába (persze ne minden nap abban legyen)
2016. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
6 centi nem sok, még kényelmesen hordható a mindennapokban is. Amelyik árt hosszútávon, az rövidtávon sem épp kényelmes.
2016. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%
A magas sarkú nagyon nőies, különösen ha szépen tud benne járni. Szerintem minden lánynak kéne ezt gyakorolni. Ilyen magasat már fiatalabb korában vettem volna neki. A 6-cm-es feltétlenül hagynám, sőt ha abban stabilan tud járni, vennék neki egy 8 cm-est is, hadd gyakoroljon benne otthon. Valamilyen alkalmokor még jól fog jönni a cipő is, meg hogy tudja hordani.
2016. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!