Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan ember rajtam...

Van itt olyan ember rajtam kívül, aki irtózik a fehér ruha viselésétől? Vagy legalábbis kényelmetlenül érzi magát benne?

Figyelt kérdés

Leginkább a felsőruházatra értem.

Ha igen, ti miért érzitek így? Meg tudnátok fogalmazni?



2016. okt. 25. 21:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon szeretem a fehér ruháimat, felsőimet, nacijaimat. Egy csíkos felsőt is előbb veszek fel fehér nadrággal, mint kék farmerral. Kardigánok alá is télen nagyon szerettem mondjuk egy fehér blúzt, csipkefelsőt felvenni, nagyon feltudta dobni. Az se zavar, ha előbb látszik meg rajta a piszok, valamit valamiért.
2019. ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én azért sem szeretem, mert a hajam, a bőröm, és a szemem is világos és nagyon "egyszínűnek", sápadtnak érzem magam vele. A többi világos és élénk színnel ugyanígy vagyok, így 90%-ban csak feketét hordok, elvétve nagyon sötét - már-már fekete - bordót, fenyőzöldet, kéket.
2020. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, mert hófehér a bőröm, tehát nagyon nem áll jól. :D

A másik, hogy könnyen koszolódik.

(+1 Szerintem kicsit “unalmas is, mindig sokkal jobban tetszettek a fekete vagy színes ruhák.)

2020. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Pont most vettem egy fehér pólót, igaz, ez mintás. Valamilyen vadállat van rajta barnával megrajzolva. Párduc vagy ilyesmi. Én is hófehér bőrű vagyok, de engem nem zavar, szerintem kicsit talán barnábbnak tűnök fehérben.

De más fehér felsőm nincs. A fehér blúz pl. nagyon hivatalos hatást kelt, az iskolai ünnepélyek jutnak eszembe róla.

2020. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!