Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon szintelen lett az...

Nagyon szintelen lett az oltozkodesem, szerintetek csak az izlesem tisztult le vagy talan valami gond lenne velem?

Figyelt kérdés

Imadtam a szines dolgokat, sargat, zoldet, lilat, rozsaszint.

Mostanra ott tartok, hogy utalom oket, a ruhanemuk 95%a, amit mostanaban veszek fekete, feher, bezs, szurke es bordo... egyszeruen jobban erzem magam ezekben a szinekben, sokkal elegansabbnak erzem magam meg akkor is, ha hetkoznap felkapok egy fekete magassarku csizmat, fekete ruhaval es fekete, feher ponchoval


2017. jan. 4. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs veled gond! Amúgy, ha szereted ezeket a színeket, akkor hordd! :)
2017. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne veled gond? Depressziós nem vagy gondolom, egyszerűen nőiesebb, kifinomultabb lett az öltözködésed, ez teljesen normális. :)
2017. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Miért lenne gond veled emiatt? Mindenkinek más a preferenciája ruhák terén, én sem szeretem az élénk színeket, mintákat.

Külön jó, hogy ezek a színek, a fekete, a bézs, a szürke, bordó, ezek minden esetben passzolnak egymáshoz, vagyis rengeteg féle outfitet tudsz összerakni belőlük, míg mondjuk a pink pólót lehet nem vennéd fel sárga szoknyával, max ha divatblogot futtatsz.. :D

2017. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a divat (nézd meg a bloggereket, az összes ugyanúgy néz ki). A lányok legnagyobb része "színtelen" ruhákban közlekedik. Én is csak feketében érzem jobban magam.
2017. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlen divat kérdése és nem mindenki azt követi.
2017. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lelked legyen színes :)
2017. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!