Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a Culotte...

Mit gondoltok a Culotte nadrágokról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (én így hordom)


Elég sokan megnézik rajtam, kicsit kellemetlenül érzem magam emiatt, de nekem nagyon tetszenek. Kényelmes és mutatós. Nektek hogy tetszik? (Nem pontozom le azokat, akik más véleményen vannak)



#nadrág #divat #culotte
2017. jan. 9. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Meghagyom neked 😊 nem venném fel semmi pénzért.
2017. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyenkor télen? o.o bátor vagy
2017. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
harisnyával hordom ilyen hidegben.
2017. jan. 9. 23:30
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Boldogult ifjúságomban árvízkárosult-nadrágnak hívtuk, mert hogy összement a vízben. A bővebb változat pedig hivatalosan nadrágszoknyaként volt meghatározva. Franciául csak a fél oktávra képes Koncz Zsuzsa affektált.

Most ez így hívják?

Nekem egyébként nincs bajom vele. Annyira, hogy fel sem tűnne. Most is csak, hogy kérdezed.

Mindenesetre szerintem a szokásos farmernél minden jobb.

2017. jan. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Mostanában elég nagy divat. Nekem nincs egy sem, de tetszenek. Kényelmesnek, lazának tűnik, őszre akartam egyet, de nem találtam megfelelőt, tavaszra hátha. Ha jó anyagból van simán lehet magassarkúval meg edzőcipővel is felvenni, szerintem egy minimál ruhatárba szépen beleilleszthető darab.

Itthon, főleg vidéken furának tartják, mert nálunk inkább a skinnyjeans az elterjed, de szerintem szép dolog a változatosság.

2017. jan. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!