Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők ti hordanátok a...

Lányok/nők ti hordanátok a hétköznapokra harisnyatartót combfixel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Olyan kérdésem lenne, hogy nagyon megtetszett ez a viselet, de nem tudom, hogy be lehetne-e vállalni csak így hétköznapokra egy szoknyához/ruhához. Ahogy nézem inkább ilyen szex-szimbólum, ami a hálószobáig marad a viselőkjén. :D Van köztetek esetleg olyan, aki hord ilyet?



2017. jan. 20. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Én semmiképp nem venném fel
2017. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Vagy harisnyatartó harisnyával, vagy combfix; a kettő együtt nem jó. Én ismerek olyat, aki mindig combfixet hord.
2017. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én igen :D nyilván nem nagyon rövid szoknyával, hanem ízlésesen.
2017. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ismerek több lányt is aki hord hétköznapokra, ha nem látszik ki akkor nincs ebben semmi különös. Persze van akik szerint qrvás meg hasonlók így is úgy is, de azok túl konzervatívak vagy beszűkültek. Különben is kb 50 éve még csak combig érő változat volt :D
2017. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy a harisnyatartónak, és a combfix csipkés részének nem szabad kilátszódnia a szoknya alól, simán felvenném

egy térdig érő szoknyával. Ha úgy hordod, hogy kilátszik, az k#rvás.

2017. jan. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha elegánsabban öltözködöm tehát hosszú térdig érő szoknyát veszek akkor ha már elég meleg idők vannak akkor mindenképp combfixet húzok, mert nem fülledek be annyira, és wc-zésnél is kényelmesebb minthogy utána a harisnyanadrágot még húzogassam.

Combfixet így hordom, néha ha párommal együtt vagyunk akkor hálószobába felveszek egy feketét, azt is csak azért mert neki tetszik, meg nekem nagyon fázós a lábam és ha esetleg elalszunk utána egyből akkor mégsem fázik benne a lábam. Sokszor ha csak alszok simán meztelenül akkor is veszek fel, mert én álmomban képes vagyok kibújni a takaróból, főleg a lábamat szoktam kitenni inkább belőle, gyakran ébredtem arra hogy fázik a lábam. Bár erre inkább pamut combzoknit vagy térdzoknit veszek fel, az mégis higiénikusabb.

2017. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én például csak harisnyatartóval veszem fel a harisnyát mert sokkal jobban tart. Teljesen mindegy hogy szilikonos azt mindig le szoktam tépni a combfixről mert nyáron ha izzad a láb úgy sem ér semmit és lecsúszik. A kérdésre válaszolva természetesen hétköznapokra is hordom, sőt van több és nem mind olyan ami csupán a háloszobába való csipkecsoda ami csak jól néz ki de semmi másra sem jó. Nem értem azt mert többen írták itt hogy nem guszta ha kivillan a szoknya alól, hát dehogynem. Egy nem túl kihívó pl. fehér vagy fekete harisnyatartó igenis szépen mutat.
2017. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is csak megerősíteni tudom, hogy simán lehet hordani. Szoknya nadrág alatt nem látszódik, már ha nem feszülős. Én sűrűn szoktam hordani és tényleg az a biztos ha szilikonos combfixhez is veszek fel tartót.
2017. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!