Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Időjárás vagy naptár szerint...

Időjárás vagy naptár szerint öltözünk? Szeptemberi esős 10 fokban rövid nadrág és félcipő tömegesen? Novemberi 23 fokban meg nagykabát?

Figyelt kérdés

Elég triviális lenne a válasz. Ha nem azt látnám, hogy szeptember elején hirtelen a kánikulából átvált az időjárás 10 fokra esővel és az emberek mini szoknyában, rövid nadrágban és félcipőben járnak (igen az esőben). Most pedig november van és 23 fok és mindenki nagykabátban és hosszú nadrágban izzad. (Most jön a kérdés, miért érdekel ez engem? Azért, mert szeptember elején azok az emberek akiket félcipőben, pólóban láttam szaladgálni az esőben tüsszögtek, köhögtek folyamatosan, szórják szét a jó kis náthájukat, amit akkor szépen el is kaptam, mert annyian szórták szét.)

Csak tényleg kíváncsi vagyok mi motivál valakit arra, hogy 10 fokban, esőben szandálban járjon meg nyári cuccokban? Azért mert előző nap még meleg volt?



2018. nov. 4. 22:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

20 fok felett, ja.

[link]

2018. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A napon 20 fok felett volt
2018. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!