Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek hány cipőtök van egy...

Nektek hány cipőtök van egy szezonra? Elsősorban a keresőképes emberektől kérdezem.

Figyelt kérdés

Nekem amióta élek mindig egy volt. Egy tavaszi-őszi, egy téli, és egy nyári.

Most vettem a meglevő sportcipőm mellé még egyet (8000 ft-os tételekről beszélünk), anyámnak elmondtam, és totál kiakadt, hogy minek, meg hogy szórom a pénzt... nagyon rosszul esett igazából. Ennek kapcsán merült fel bennem a kérdés


2019. márc. 29. 19:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%

Nő vagyok, így kb 2-3 van minden szezonra, ami igazából a telet és a tavasznyàrőszt(így egybe, mert kb ugyan azt szoktam hordani) jelenti nekem +alkalmik.


Szerintem 2-3 pàr mèg nem jelent felesleges kiadàst, hiszen nem csak 3-4 hónapig tudod viselni, hanem a következő évben is.

Ami ténylegesen gáz az nővérem. Neki 42 pár cipője van. Na ő szórja feleslegesen a pénzt...

2019. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Szecessziós Vájling ***** válasza:
100%
Van egy utcai sportcipőm, egy utcai félcipőm, egy öltönyhöz valóm, egy túracipőm, egy sofőrcipőm, meg két munkáscipőm (egyik már nagyon elaggott állapotban sárba, hóba takonyba dolgozni, másik még kímélő üzemmódban kemény talajra). Télre van még egy bakancsom, de van, hogy inkább a túracipőt veszem fel helyette oda, ahova megyek, szóval ezen kívül nem nagyon tartok szezonális cipőket. Sokkal jobban bírják a cipőim úgy, hogy arra használom őket amire készültek - az utcai cipőim már 3-4 éve megvannak és a sportcipő is csak most kezd csere-éretté válni 1000-1200 km után, a félcipőt meg évente egyszer ki kellett waxolni a sózott téli utak miatt, utána olyan mint az új, de szerintem abban is benne lehet már vagy 1000 km, az viszont sokkal jobban bírja kívül-belül. A túracipőimbe is belerakok ennyit, csak az általában 1-1,5 év alatt jön össze és utána csere.
2019. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Sok van, de számot nem írok, nem borzolom a kedélyeket.
2019. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Van 2 sport cipőm, meg szanádlom a tavasz nyár-ra

Öszre boka csizma, vagy akkor is hordom a sport cipőt

Télen 1 bundás bakancs

2019. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Van vagy 3 téli (elegáns, hótaposó meg normál bőrcsizma). Átmenetre van 3 (két utcai sportcipő, egy bőr félcipő), nyárra pedig rengeteg, lapos papucsok, szandálok gramadája, minden színben. Ehhez még van 1 pár alkalmi magassarkúm, egy pár futócipőm, és egy olyan magassarkúm, ami egyszer volt rajtam a világtörténelemben, gyönyörű, de hordhatatlan. Érzelmileg támogatott darab. Otthonra Crocs meg mamusz.

Ennyi.

2019. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

42 pár, te jó ég, ez mar tenyleg a durva kategoria :D

2019. márc. 29. 20:21
 7/21 anonim ***** válasza:
Minden szezonra három lábbelim van.
2019. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

4 vászon sportcipő

3 sportcipő

4 szandál

2 bokacsizma

2 téli csizma

1 magassarkú (alkalomra)


Legalább kettő kell egy szezonra, arra az esetre, ha tönkremegy.


25l

2019. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, és cipőmániás. Nagyon sok cipőm van, sok olyan ami még a dobozában van, sosem hordtam. Jelenleg ami használatban van azok a következők.

- 4 Nike cipő.

- 1 dr.martens piros boka cipő.

- 3 lapos talpú szandál

Mint írtam én cipőmániás vagyok.

- 2 magas sarkú

- 2 zárt körömcipő

- 2 gladiátor szandál

- 1 adidas cipő (ezdésre)

De fent a szekrényben dobozban van 2 dr. Martens magas szárú bakancsom ( az egyik rózsa, ami másik cseresznyevirág mintás) legalább 5-6 doboz szandál (szép strassz kövesek , mert szeretem őket) 3 csizma. Legalább 5-6 Nike, puma, adidas sportcipők..


Azért van ennyi, mert mindig belefutok az akciósokba, vagy olyanba amire azt mondom, hogy "ÓÓÓ ez kell nekem, nem is olyan drága) Mint írtam én cipőmániás vagyok. De egyben jószívű is, mert ha valamelyik megtetszik az unokahúgaimnak ( 15-17-19 évesek) mindig örömmel odaajándékozom nekik. Mindenki boldog. A lányok azt kérik el amibe beleszeretnek, én meg újra kiélhetem a cipővásárlási szenvedélyemet.

45/N

2019. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
4pár körömcipő, 3szandál, 1 ék és egy sima balerina, 2saru, 1bélelt elegáns, és egy velúr száraz hidegre való bokacsizmám.
2019. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!