Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek hány cipőtök van egy...

Nektek hány cipőtök van egy szezonra? Elsősorban a keresőképes emberektől kérdezem.

Figyelt kérdés

Nekem amióta élek mindig egy volt. Egy tavaszi-őszi, egy téli, és egy nyári.

Most vettem a meglevő sportcipőm mellé még egyet (8000 ft-os tételekről beszélünk), anyámnak elmondtam, és totál kiakadt, hogy minek, meg hogy szórom a pénzt... nagyon rosszul esett igazából. Ennek kapcsán merült fel bennem a kérdés


2019. márc. 29. 19:55
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

2 pár airmax

2 converse

1 Adidas superstar

1 hilfi szandal

1 lakkcipo (fűzős)

1 sima deichmannos fekete koromcipo

1 barna lovaglo bakancs amit utcára hordok

1 hh bakancs

1 teniszcipo

1 futocipo

1 telitalpu bokacsiz

Ez így összesen rengetegnek hangzik, de főleg learazaskor, vagy outmetekben veszem őket, 20 ezer ftnal egyik sem volt még drágább. De a legtöbb 8 és 12 ezer Ft között van. Futó és teniszcipot évente cserélem, a többit nem kell, pl a HH már 4 éves, agyonhordott de újnak néz ki. A felcipokbol/sportcipokbol van a legtöbb, mert azokat használom a legtöbbet, napi kB 20 ezer lépést megteszek, nem mindegy, hogy miben.

Anyud kicsit smucig, ha valaki csak egy pár cipőt hord állandóan, jobb évente cserélni, mert elkoptatja a talpát elég hamar, az izuleteid meg a gerinced pedig hálás lesz, ha normális cipőt hordasz.

2019. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!