Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek Jennifer Lopeznek...

Szerintetek Jennifer Lopeznek jot tett a plasztika? (Csak sok az irigye sajnos, mert sokan fogyni is alig tudnak)

Figyelt kérdés

Az orra egyertelműen át lett szabva, tagadhatatlan munka, de szebb lett tőle. Most már botoxoltat, van arcemelés (facelift), még a melleit is megcsináltatta eredeti, B kosaras mérete van, de ennyi edzés mellett kb. Semmi se maradt volna belőlük, ami egy nagyon jó döntés volt részéről. Sokan nem hinnék, de nem valószínű, hogy ezek természetes keblek ma màr.


Állítólag Brazilian Butt Lifttel tartja olyan szépen kordában a természetesen nagy hátsójat. Ennek lenyege, hogy problemás, zsíros területekről átültetik a zsírt arányosan a hátsóba, ami kellő edzés mellett szuper kerek, feszes formát biztosít. Igen, fiatalon is a popsijával lett híres. De kizart, hogy azóta nem kellett kis beavatkozással kordában tartania ezen adottságát. Ezt feleslegesnek tartom amúgy, minden mással jól bantak vele a szorgos sebészkezek, nem néz ki 100%-ban műnőnek, megmaradt a természetes bája és ezt értékelem benne. Lehet irigykedni rá, de ha a mai huszonéveseknek itthon is telne rá, minimum egy személyi edzőt fogadva igyekeznének jobban kinézni és egy dietetikussal étrendet összeállítva. Én is erre készülök, mert minden igyekezetem ellenére sajnos nem tudok fogyni, pedig nagyon meg vagyok elégedve az izomzatommal most már és InBody270 szerint is nagyon szépen alakultam az otthoni edzésemmel, szobabicajjal, lépcsőzéssel, csak az a fránya zsír nem megy sehova, még IR-em is lehet. :( Úgyhogy akkor már inkább legyen valakinek pénze, és nézzen ki jól, mint ez a kínlódás, ami rengeteg magyar nőt érint, és sokakat semmi se motivál már a változásra. :( Pedig nem kötelező sokat költeni, én is eddig ingyen próbáltam, de nekem máshogy tényleg nem fog ez menni, mint segítséggel. Messze nem a minimumot teszem meg az alakomért már.



2022. aug. 14. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Vigyázz mindjárt jönnek a konteósok és leírják hogy gyerekek véréből nyert drogtól fiatal :DD


Szerintme a saját zsír átültetés nem olyan rossz dolog, dehát kinek mi, sokan bármilyen plasztikák elítélnek, én itt meg tudom érteni ha ezzel híres valaki...ugyanakkor ne gondold hogy mindnekinek akinek jó teste vna az netto plasztika...mondjuk a plasztikáért is szenvednek sokat, de azért ha semmit nem tesz egy idő után már nem tartják meg a varratok és a fillerek a dolgot

2022. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hiszem ezt, tenni kell ezekért a dolgokért rendesen.
2022. aug. 14. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
53 éves nő és ugy is néz ki (írd be googleba h Jennifer lopez unretouched).Persze attól még jól néz ki, de már csak a korához képest.
2022. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Beírtam,a zért még a legszarabb képen is jól fest, csak nem 20 évesnek látszik, hanem mondjuk egy jobb harmincasnak
2022. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nagymama korú nőt mar illene békénhagyni a külsőségekkel. Nyilvan egy nagyon igenyes, korahoz kepest csinos nő, de én már nem fogom vizslatni a feneket meg a mellet. Nem tudom, plasztika nelkul milyen lenne, nem esett tulzasokba szerencsere es jol nez ki. De ő alapbol is egy rendkívül szép nő volt fiatalon. Az, hogy valaki ugyanazokat a beavatkozasokat vegzi magan, korantsem jelenti, hogy ugy is fog kinezni, mint ő.
2022. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
53 évesen nem kötelezően nagymamakorú valaki, ebből a sztereotípiából érdemes kilépni, mert bár a biológiai óra leáll 50 felett, de ezen túl is van élet, 39 évesen lett anya, mert természetesen nem sikerült neki, meg nem is a jó emberrel próbalta, de mindegy. :D Rengeteg katasztrofálisan elhízott ember van Magyarországon, nem a kortalanságot kell hirdetni, hanem azt, hogy ami itt megy, az nem állapot. Amerikában rosszabb a helyzet, de mi is valahol a lista elején vagyunk. Én szeretnék valami reális célt kitűzni magamnak amúgy, mert betegség miatt jojózom és alig tudok zsírból fogyni, pedig az izmaim rendben vannak. Hidd el, nagyon rossz érzés, amikor rá kell venni magad fizetős ellátásra, mert államiban az elhìzással senki se foglalkozik, maximum kinevetnek. A nőgyógyászom válasza is annyi, hogy ha semmi fizikai bajom nincs, akkor hormont kell szedni, nincs mese. :D Úgyhogy igenis felnézek a Jlo-féle nagyikra, mert velem 26 évesen ha én nem törődöm magammal, akkor senki se fog, és még depresszióba is süllyedtem ilyen hülyeségek miatt, mint "minek lovagolsz 10 kilón, hülye vagy, nem lehet mindenki vékony!". Nem vékonynak kell lenni, hanem minimum egészségesebbnek. Ez rám most nem igaz és senkit nem erdekel, ez a baj. :(
2022. aug. 19. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!