Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Túl nagy kisajkak? Hol érdemes...

Túl nagy kisajkak? Hol érdemes plasztikáztatni Magyarországon? Ilyen csak magán úton lehetséges vagy van rá támogatás?

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 20:06
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
71%

Mentális problémára is létezik szakember (pszichológus), és messze nem megoldhatatlan a dolog.

És igen, ha mentális a probléma, eleve ne fizikai megoldást keress rá.

2022. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
74%
21: ezt próbáltam én is magyarázni: ha valaki nem tudja elfogadni önmagát, a saját testét, a mentális problémát nem egy másik testrész sebészi átszabásával lehet orvosolni. Mert így kezdődnek pl. a végeláthatatlan plasztikai műtétek is egyeseknél... MEgcsináltatja, de nem lesz boldogabb, mert talál magán más "kifogásolható" részt.... Az 5-6. műtét után is... MErt a mentális részét nem kezelteti.
2022. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
28%

De ez sok más helyzetben is így van, nem csak a plasztika terén. Egy szerencsétlen, szorongó, és szorongást generáló országban élünk, ahol mocskosul sok probléma mögött húzódnak valójában mentális okok.

Pl. ha én a szorongásomat evéssel oldom, akkor az elhízásomra az lesz-e a valódi megoldás, ha csak megszabom, hogy maximum mennyit ehetek és miből, vagy esetleg inkább magának a szorongásom okának is utána kell menni?

2022. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
28%
23: ez nem országspecifikus.... Sajnos arrafelé megy a világ, hogy mindenhol jelentkeznek ezek a szorongások, mentális problémák.... És érdekes módon épp a gazdagabb országokban (most ne EU-s szinten értsd, hanem világszinten), a nyomorgó afrikaiaknál nincs ilyen....
2022. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Ez nevetséges...
2022. szept. 13. 15:21
 26/46 anonim ***** válasza:
68%

MI nevetséges?

Azt kéne megtalálnod pszichológus segítségével, hogy mi a valódi oka az önbizalomhiányodnak....

2022. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
33%

Nezd.. megertelek. Amugy sok no szenved testkep zavarban. En is.. van olyan testreszem amit szivesen megmuttetnek, de szerencsere eszembe sincs erre kolteni.

Na most, tetelezzuk fel, hogy van penzed ilyenekre.

Ebben az esetben szerintem kezdj pszichológusnal. Ha egy ido utan az sem segit, meg mindig megmuttetheted magad

2022. szept. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy fizikailag is zavar, nem szimplán gyogyós vagyok, hiába tartanak páran annak... akinek ez tetszik, menjenek nézegessék, én nem szeretnék ezzel élni, sajnos könnyű azt mondogatni, hogy de, csak fogadd el. Köszi, nem.🤮
2022. szept. 13. 15:42
 29/46 anonim ***** válasza:
63%
Még mindig nem értem, miért nézegeted...
2022. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Nem nézegetem direkt, de rajtam van sajnos, szóval vannak alapvető tevékenységek amikor muszáj vagyok rá nézni, pl borotválkozás is ilyen...
2022. szept. 13. 15:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!