Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Túl nagy kisajkak? Hol érdemes...

Túl nagy kisajkak? Hol érdemes plasztikáztatni Magyarországon? Ilyen csak magán úton lehetséges vagy van rá támogatás?

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 20:06
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Úgy csináltok, mintha minimum macskává akarnám műtetni magam vagy hasonlók...
2022. szept. 17. 10:53
 42/46 anonim ***** válasza:
85%

Talán azért, mert a saját vulvádat is a társadalmi beidegzodesek miatt látod nem megfelelőnek. Érdemes ilyen tartalmakat nézegetni, mas nők beszámolóját olvasni, rrngeteg kilogo kisajku nő van, nekem is nagyon kilóg, mégse akarnám megmutetni, mert nagyon sok véleményt lehet az arnyoldalairol olvasni, meg mert ez egy teljesen elfogadható dolog. Tényleg először a pszichológust kéne meglátogatni, nem egyből plasztikai sebész.

Még az is érthető, ha kényelmetlen, mert olyan a bugyi, meg ilyenek, de vannak már ilyen nemi szervre való bugyik is.


Ha nem a térdeidet veri, és nem fonod be a belső comboddal járás közben, addig szerintek tényleg inkább fejben kéne a megoldást keresni

2022. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 kokomfitty ***** válasza:
65%
Tudod mi a cáfolhatatlan bizonyíték arra, hogy mentális problémáid vannak? Az, hogy ezzel a bajoddal itt a gyk-n sűrítessz. Normálisan ha ez nálad baj, elmész megkérdezed mik a feltételek és elrendezed ott ahol neked szimpatikus. A művelet az a levágás sok variáció nincs, a következmények függetlenek a művelet kivitelezőjétől ha lesznek az a te bajod. Túl jó sorod van, ha ez a legnagyobb problémád. Biztos sokan cserélnének veled.
2022. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
43, senki nem mondta, hogy ez a legnagyobb problémám, az oldal pedig arra van, hogy kérdezz, de még nem annyira aktuális,mivel előtte még vár rám egy szülés...
2022. szept. 17. 18:32
 45/46 anonim válasza:
32%

Szerintem tanulj, dolgozz, önkénteskedj. Segíts idősotthonban, kutyamenhelyen, gyermekotthonban. Menj férjhez, szülj 2-3 gyereket.

Ha még mindig zavar, szólj, kifizetem a műtétedet...

Addig is örülj, hogy ez a legnagyobb gondod

2022. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

Nem ez a legnagyobb gondom, de pont előtted leírtam már, azt hittem mellesleg érthető volt, de akkor írom másképp, bármelyik nap megszülhetek már. Ami a többit illeti, munkából jöttem szülési szabira, több állatot, főleg kutyát mentettem és ideiglenes gazdi is voltam és azt már írtam, hogy szülni pedig most fogok, de már vicc, hogy ennyire zavar egyeseket, hogy ilyen problémám is merészel lenni.😅


Már több, mint 10 éve zavar, mert tini korom óta, nem kell, hogy bármit is fizessen nekem más, szimplán informálódni próbáltam kicsit, de ezen az oldalon már kérdezni sem lehet, pedig erre való elvileg...

2022. szept. 19. 16:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!